Tuesday, May 30, 2023

6 топових моментів, як дешево зняти квартиру в оренду

Людям, які переїхали на нове місце проживання, або тільки що створили сім'ю, студентам, які не мають власне житло, доводиться вдаватися до оренди квартири. Так хочеться, щоб вона була новою, комфортною, але в той же час без переплати за неї зайвих грошей.

Вибір необхідного району

Перш за все необхідно вибрати відповідний район. З цією метою потрібно багато чого враховувати:

  • чи є по близькості магазини для придбання продуктів;
  • чи знаходиться поруч зупинка транспорту;
  • як це житло віддалене від роботи;
  • чи є місце для прогулянок з дітьми;
  • наявність дитячих майданчиків;
  • як далеко від дому знаходяться дитячий садок і школа.

Необхідно переглянути всі представлені ціни на зняття житла в різних районах.

Відомо, що в центрі міста квартири коштують дорожче, на околицях дешевше. Але слід розрахувати, що обійдеться дешевше ходити пішки, але платити дорожче за житло, або на оборот – поїздки на транспорті і недорога оренда.

Квартира придбана без посередника

Для економії можна знайти квартиру, не вдаючись до допомоги ріелтора. Для цього необхідно скористатися сайтами в інтернеті. Власники завжди чекають дзвінків. Але необхідно пам'ятати, що найкращі квартири дуже швидко розбираються. Тому для цього необхідно вибирати ранковий час для дзвінка, а також, як тільки з'являться оголошення на сайті. Квартира, придбана без посередників, допоможе багато в чому заощадити орендну плату.

Заселення не в сезон

Якщо немає такої необхідності, то бажано заселятися в той час, коли квартири не користуються великим попитом. Найактивніший час припадає на кінець літа і початок осені, так як шукають житло студенти.

Оренда дорожчає, коли в містах проходять змагання, свята, концертні виступи відомих виконавців.

Знімати квартиру без меблів

Наявність в квартирі меблів і техніки, значно підвищує її орендну плату. Простіше, якщо придбати житло без неї, а потім купити самостійно меблі, можна і колишні у використанні. Це обійдеться набагато дешевше. Дуже часто квартири здають з дуже старими меблями і технікою, яка швидко вийде з ладу. Тому варто подумати.

Уточнення вартості комунальних послуг

Перш ніж знімати житло, необхідно ознайомитися з квитанціями про оплату комунальних послуг. Перш за все чи немає заборгованостей, уточнити наявність встановлених в квартирі лічильників.

Необхідно знати, що квартплата багато в чому залежить від метражу квартири. Тому для економії, варто брати квартиру з невеликим метражем.

Потрібно уточнити, чи доведеться щомісяця оплачувати фіксовану суму, чи до загальної оплати потрібно вносити гроші за комунальні послуги. Вигідний в будь-якому випадку перший варіант.

Рекомендації

При дотриманні даних рекомендацій можна уникнути проблем, які часто виникають.

1. Перед тим, як знімати квартиру, необхідно ознайомитися із цінами за орендну плату в даному районі. Не слід арендувати житло, якщо ціна занадто занижена, значить там не все в порядку.

2. Не слід заздалегідь вносити оплату, поки не заселилися в квартирі.

3. Коли доводиться вносити гроші через посередника, необхідно оформити договір в присутності господаря, при наявності всіх потрібних документів.

4. Необхідно ознайомитися з паспортом господаря, документацією квартири.

Квартиронаймач може попросити квитанції про оплату комунальних послуг, поговорити з сусідами, розглянути двір.

І так, перш ніж орендувати квартиру необхідно все продумати, щоб не допустити помилок, не попастися в руки шахраям.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: