Tuesday, May 30, 2023

Про нас, як розмістити квартиру на сайті

Ночівля для відпочинку - каталог по добової та погодинної оренди квартир у Києві. Переважно квартири в центрі Києва, розташовані якомога ближче до станцій метро. У нашому асортименті недорогі, середній та економ варіанти однокімнатних, двокімнатних так і трикімнатних квартир. Недорогі квартири, але цілком нормальні для повноцінного відпочинку та проживання зі зручностями. Не тільки центр Києва, також є квартири, розташовані поруч із залізничним вокзалом, поблизу популярних виставкових центрів, історичних місць Києва тощо. Ми пропонуємо цілком офіційну оренду квартир зі звітними документами для людей, перебування яких в Києві пов'язане зі службовою необхідністю. Офіційну і без побічних платежів оренду квартир для жителів і гостей Києва!

На сайті квартири подобово в Києві ми надаємо можливість вибору зручних по розташуванню, прийнятних за ціною, затишні квартири в каталогах. Інформацію про кожну квартиру можна подивитися натиснувши на посилання "детальніше" або на саме фото обраної квартири. Про орендовані квартири можна почитати відгуки мешканців, залишити власний відгук, висловити побажання, поділиться враженнями. Є питання, побажання, пишіть, ми завжди раді будемо Вам допомогти!

Хочете орендувати квартиру на добу або на годину, отримати інформацію про наявність вільних квартир?
Телефонуйте цілодобово:
(097) 2944370

Розмістити свою квартиру на сайті!

Для власників квартир
є можливість розмістити безкоштовно на нашому сайті оголошення про здачу власної квартири. Усі пропозиції з Вашої особистою контактною інформацією по розміщенню оголошень про здачу квартир, розглядаються індивідуально адміністрацією сайту. Вам достатньо написати на електронну адресу: pochta@nochleg.kiev.ua

надіслати фото (можна в архіві) і короткий опис квартири, повідомити ім'я та контактний телефон (можна мобільний). Подальше, розміщення квартири на сайті, за Вас зробить адміністратор. Вибачте за тимчасові незручності, але послуга авто розміщення квартир поки відсутня!