Friday, June 02, 2023

Знайти подобово квартиру або кімнату

Знайти в Києві квартиру або кімнату - це запитання задають собі люди, що шукають житло дешевше. Як правило добового бізнесу про здачу кімнат в столиці практично не існує, вірніше знайти таку послугу дуже складно. Якщо хтось із власників квартир і виявив таке бажання, то його реклама бажає кращого. Хіба, що бабусі на вокзалі з табличками пропонують, але їх ціна! Дешевше однозначно знайти квартиру на добу.

Де в Києві знайти кімнату в квартирі подобово? Природно, при оренді трьох або 2-х кімнатної квартири подобово! Є власники, що здають 3-х кімнатні квартири подобово, але такі квартири особливою популярністю не користуються, із-за великої ціни. І ці власники іноді практикують здачу кімнат по добам, щоб квартира не простоювала без постояльців. Ціна за таку оренду приблизно, як за однокімнатну квартиру, адже використання кухні і санвузла також входить у вартість. Але, як тільки за вартість однієї кімнати в оренду.

Ще є кімнати для здачі подобово в колишніх гуртожитках. У недавньому минулому практично всі гуртожитки в Києві потрапили під приватизацію. Власники кімнат, що мають інше житло для постійного проживання, іноді практикують таку послугу. Але знову ж - якщо це тільки власники, то такі кімнати в рекламу не особливо потрапляють, а в агентств такої практики не існує. Вартість природно дешевше і зазор на пересдачі не особливо прибутковий, хоча б для ріелтора.

Тому, шукати кімнату подобово все ж потрібно в квартирі, а краще всього - в 3-х кімнатній квартирі подобово або чотирьох, але проте з усіма зручностями і навіть з новим ремонтом тощо.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: