Friday, June 02, 2023

Як економити на оренді житла?

Хоча ЗМІ і продовжують переконувати всіх нас в зростаючій доступності житла, обзавестися власною нерухомістю може далеко не кожен. Оренда житла - єдиний розумний вихід з ситуації, що склалася. Однак потрібно розуміти, що знімання квартири або будинку не є дешевим задоволенням. Але, як заощадити?

Використовуйте знайомих і друзів

Ні для кого не секрет, що безпосередньо знімати квартиру набагато вигідніше, оскільки немає потреби платити ріелтору. Але, як відшукати таку бажану квартиру, якщо серед знайомих ніхто не здає житло? Немає нічого простішого! На допомогу прийдуть соціальні мережі. Додайте оголошення про пошук пристойного житла у відповідних групах і результат не змусить себе чекати.

Також не завадить згадати, у кого з ваших друзів є розкручені соціальні профілі. Ввічливо попросіть їх опублікувати ваше оголошення у себе на сторінці. Завдяки високому охопленню аудиторії їх побачить набагато більше людей.

Зверніть увагу на квартири без меблів

На українському просторі для знімання прийнято шукати виключно мебльовані квартири. При цьому потрібно розуміти, що цінник на не мебльовану квартиру буде набагато нижчий. Спробуйте зробити прості розрахунки. Можливо буде вигідніше купити відсутні меблі за допомогою дощок оголошень? Врахуйте, що в деяких випадках ціни на такі меблі можуть бути дуже привабливими.

Придивіться до окраїн районів

Звичайно, більшість людей мріють жити в самому центрі міста або за містом, але вже в приватному будинку. Однак варто мати на увазі, що, не дивлячись на географічну віддаленість, той чи інший район може бути дуже зручний в плані транспортної інфраструктури. Це означає, що процес поїздки на навчання або роботу не займе у вас занадто багато часу.

Також пам'ятайте, що час від часу в містах відкриваються нові маршрути громадського транспорту. Приміром, у Києві нещодавно створили міні-мережу магістральних маршрутів, а також змінили існуючі шляхи тролейбусів і автобусів. Тепер дістатися до певних спальних районів можна без пересадок.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: