Friday, June 09, 2023

Оренда квартири подобово - в чому вигода?

При частих і регулярних ділових поїздках люди постають з проблемою тимчасового проживання в іншому місті. Зазвичай відрядження передбачає проживання в готелі, але з цілого ряду причин, ви можете опинитися перед необхідністю подобової оренди житла. Якщо раніше знайти орендодавця було досить складно, інформація передавалася з рук в руки, то сьогодні при наявності Інтернету знайти житлоплощу не складає труднощів.

Ознайомившись з пропозиціями, не забудьте переглянути відгуки, це допоможе відразу відсіяти неприйнятні варіанти.

Що можна вважати перевагами проживання в орендованій квартирі?


1. Можна знайти пропозицію житлоплощі саме в тому районі, який вас цікавить. Квартири розкидані по всьому місту, в той час як у невеликому населеному пункті готель взагалі може виявитися одним єдиним, з абсолютно негарантованим рівнем сервісу.

2. Яка це буде квартира, з якою обстановкою і рівнем комфорту, вибираєте ви самі і тут пропонований діапазон значно ширший ніж у готелі: від скромної кімнати з кухнею, до шикарних апартаментів.

3. Цінова політика. Як правило, проживання на орендованій квартирі обходиться значно дешевше. Крім того, слід врахувати, що чим триваліший термін проживання, тим про меншу оплату в день, ви будете розмовляти з господарем квартири. А в готельному рахунку сума визначається множенням фіксованої ціни номеру на кількість днів. І взагалі, при подобовій оренді квартири торг доречний!

4. Конфіденційність. Знявши квартиру і дотримуючись елементарних правил, ви гарантовані від постійної присутності офіційних осіб (покоївки, чергової по поверху). Присутність гостей не регламентована і, нарешті, ви просто маєте можливість організувати собі домашнє харчування. Останнє, до речі, важливо для людей, змушених дотримуватися певної дієти.

5. Додатковий сервіс

Домовляючись про знімання квартири, ви маєте справу з конкретною людиною, а не правилами установи. Тому можливо вирішити деякі побутові питання такого порядку, як організація додаткового місця, доставки в аеропорт, або на вокзал.

Таким чином подобова оренда житла в ряді випадків може виявитися набагато зручнішою, ніж проживання в готельному номері.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: