Friday, June 09, 2023

Оренда житла в осінній період набирає популярності

Осінь - найгарячіший час на ринку здачі нерухомості в оренду, попит на неї в цей час росте, як на дріжджах. Аналітики відзначають його збільшення на 30% в середині серпня, а з вересня він піднімається ще на 15%.

Початок нового бізнес-сезону приводить в місто студентів, молодих фахівців та інші категорії громадян, які, так чи інакше, потребують житло. Також збільшується число відрядних і тих, хто воліє проводити ділові зустрічі поза офісних стін.

У моді недороге житло

Сайт зазначає, що в моді, як і раніше недороге житло, яке користується попитом у студентів та молодих спеціалістів. Корпоративні клієнти воліють нерухомість в Києві дорожчу, щоб розміститися з усім комфортом і зручностями. Серед демократичних виділяються одно і двокімнатні квартири. Причому їх місце розташування повинно бути в районі з відмінною транспортною розв'язкою та розвиненою інфраструктурою.

Підвищений попит мають квартири, ціна яких коливається в діапазоні 8-10 тисяч рублів за місяць оренди. Їх воліють знімати компанії для співробітників, яких хочуть переманити до себе на роботу. Найдешевше житло знаходиться, на будь-якій вулиці Оболонського району. Наприклад, однокімнатна тут обійдеться у 5 тисяч гривень, правда, вона може бути без меблів.

Є і найдорожче авторське житло за 8 тисячі гривень в місяць, розташоване на центральній вулиці. Дана квартира обладнана за останнім словом техніки, із застосуванням сучасних інноваційних розробок, а панорамний вигляд з її вікон на столицю заворожує. Варто відзначити, що займає дана квартира весь поверх.

Як правильно зняти житло?

Оренда нерухомості у великому місті, особливо подобова, передбачає внесення застави, яка дорівнює сумі за проживання. Після закінчення терміну оренди застава повністю повертається. Так працюють не тільки приватники, але і спеціалізовані агентства. У вас обов'язково запитають про те, для яких цілей вам потрібно житло. Якщо для проведення заходів або в якості офісу для зустрічі, то вартість може бути збільшена.

Варто звертати увагу на чесність посередників, прочитавши відгуки про них в мережі Інтернет або в спеціалізованих друкованих виданнях. До перших зустрічних звертатися не варто, так як можна залишитися без житла і без грошей, поповнивши лави тих, кого успішно ошукали шахраї.

Не варто покладатися на запевнення фірм або приватних посередників, які твердять, що вони краще за всіх. Пильність і обережність ще нікого не підводили.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: