Friday, June 09, 2023

Зразок оголошення про продаж квартири

При продажу квартири основним засобом для залучення уваги є оголошення чи розміщена будь де реклама. І тут зразок оголошення про продаж квартири буде до речі. У сучасному світі з купою різних пропозицій, заманити покупця, досить складне завдання. Для цього потрібно!

Опис

Невеликий абзац оголошення слід приділити опису квартири. При цьому не потрібно використовувати сухі, шаблонні фрази. Слід описати квартиру з точки зору проживання в ній. Опис дрібних особливостей і зручностей, пов'язаних з житлом, привернуть покупця і змусять перейнятися до оселі всією душею. Коротко варто розповісти про інтер'єр, історію (якщо така є), стан квартири на даний момент і просторість.

Адреса

При продажу необхідністю є розкриття адреси квартири. Приховувати цю інформацію не варто. Приховування лише додасть недовіри до вашої пропозиції. В кінцевому рахунку при демонстрації квартири покупцеві вам все одно доведеться розкрити адресу. Адреса описується інформацією: міста, району, вулиці, будинку і квартири (варто розкривати, при забезпеченні безпеки житла).

Характеристики

Важливою складовою оголошення про продаж квартири є характеристики. Навіть в порожній квартирі можна описати нестандартність розташування стін, а також розміри кімнат і вікон. Слід, як можна точно описати наявні в квартирі предмети, які будуть продаватися разом з квартирою. До таких предметів належать меблі, побутова техніка, електронні пристрої та інші. В добавок можна описати підлогове покриття, наявність шпалер і пластикових вікон.

Оточення

Одним з важливих критеріїв при виборі квартири може послужити оточення будинку. Приховувати таку інформацію краще не варто. Покупці часто будуть звертати саме наявність інформації про район, в якому знаходиться квартира. Більш-менш важливими є наявність поруч дитячого майданчика, парку, школи, дитячого садка та лікарні. Негативно позначається знаходження квартири поблизу автомагістралей. При приховуванні інформації про "не найкращих сусідів", вас можуть звинуватити у приховуванні інформації.

Вартість

Часто можна побачити уникнення інформації про вартість квартири. Робити так не варто. Зазначена вартість поряд з усім описом квартири дає зрозуміти покупцеві, що ви налаштовані рішуче і не відмовитеся продавати квартиру в самий останній момент. Мабуть, найчастіше, це перший пункт, на який звертають увагу. Тому вказувати вартість слід максимально об'єктивно.

Далі можна завантажити зразок оголошення про продаж квартири для розклеювання в форматі WORD
:

Це лише приблизний зразок об'яви, який можна переробити під власні потреби.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: