Tuesday, May 30, 2023

Як орендувати житло без посередників?

При бажанні орендувати житло можна піти за будь-яким із двох шляхів. По-перше, скористатися послугами фахівців в цій галузі, а по-друге, відправитися на пошуки здаваного житла самостійно. Нерухомість без посередників обійдеться набагато дешевше, однак необхідно буде докласти більше зусиль і витратити більше часу.

Інформацію про оренду житла розміщують у всіляких засобах масової інформації – це газети, рекламні стенди і вивіски, спеціалізовані сайти в Інтернеті тощо. Запропоновані в них варіанти слід вивчити дуже детально і уважно, так як тут існує ймовірність натрапити на шахраїв, які деколи використовують різноманітні шахрайські схеми. Наприклад, беруть в оренду нерухомість по одній ціні, а пропонують те ж саме житло вже за завищеними розцінками.

Якщо вибір житла вже зроблено, то наступним етапом буде, швидше за все, оформлення договору оренди, де відображаються всі основні моменти: це права та обов'язки сторін, порядок розрахунку і т. д. Тут також потрібно бути уважним до кожного пункту, оскільки в договорі прописуються нюанси, які в подальшому стануть важливими для орендаря, наприклад, це пункт про можливе виселення.

Вартість, звичайно ж, має важливе значення при виборі житла. Нерідко власники значно перебільшують її величину, користуючись відсутністю досвіду деяких орендарів та їх малою поінформованістю про ситуацію на ринку. Тому не варто поспішати з остаточним рішенням. Слід уважніше розглянути всі запропоновані розцінки і зробити порівняльний аналіз по всім основним моментам.

Зменшити вартість орендної плати дозволить домовленість з власником про організацію квартиронаймачами косметичного ремонту житла. Особливо актуальною така пропозиція буде, якщо мова йде про оренду на тривалий період.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: