Friday, June 09, 2023

Як недорого зняти квартиру в Ялті?

Ялта – це центр кримського узбережжя, що в свою чергу, впливає на оренду житла в курортний сезон. Краса міста, великий вибір розваг на будь-який смак, історичні місця, багата екскурсійна програма, оздоровчі центри і просто престиж цього місця зроблять ваш відпочинок незабутнім. Ось тільки чи зможете ви його собі дозволити? Як показує практика, при правильному підході і плануванні поїздки – це цілком реально.

Навіть якщо ви будете просто шукати місце для проживання через Інтернет, наприклад, у фразі «оренда квартир в Ялті недорого», ви все одно в 90% випадків потрапляєте до посередників. Вони роблять націнку на свої послуги – це, як мінімум, 20%. Але це не означає, що не варто намагатися: адже серед приватних оголошень можуть попастися і безпосередні власники нерухомості. Чим раніше почати пошук, тим більше шансів на позитивний результат.

Також спробуйте дізнатися у своїх колег, друзів і знайомих – можливо, вони відпочивали в Ялті і мають прямі контакти господарів. Якщо хтось відпочиває там в даний момент, то попросіть його поцікавитися можливими адресами у місцевих жителів.

Якщо ви вирішили взяти в оренду квартиру в Ялті недорого відразу по приїзду, то краще всього починайте пошуки в старих районах міста або прилеглих селищах. Врахуйте, що багато посередників представляються господарями, хоча це не так, і відповідно, накрутка на оренду. Тому не соромтеся просити пред'явити паспорт та свідоцтво на право власності. Все одно при укладанні угоди у вас попросять показати документи, тому задати питання цілком доречно.

В сезон вартість подобової оренди однокімнатної квартири з максимальним розміщенням до трьох осіб буде починатися від 1500 рублів на добу, при цьому квартира буде розташовуватися досить далеко від моря. Чим ближче до моря, тим, при інших рівних умовах, дорожче. Розраховуйте свій бюджет.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: