Tuesday, May 30, 2023

Оренда будинку за містом - приваблива і доступна

Покупка квартири або знімання житла в елітних районах для багатьох на перших порах важка процедура, і вони схиляються до варіанту оренди заміської нерухомості. Зняти котедж або будинок за містом іноді істотно дешевше оренди квартири у центрі міста. Незаперечна перевага – доступність. Причому свій вибір можна зупинити на покинутій провінційній оселі.

Важлива екологічна складова: свіже повітря, невелика річечка чи велика водойма в кроковій доступності, найчистіше ліс.

Плюс, відсутність міської метушні, напруженого ритму життя. А дістатися до роботи через місто важче, якщо враховувати маршрути, що включають можливість попадання в годинні затори. До того ж заміську нерухомість набагато легше в подальшому викупити: власники таких невеликих будинків погоджуються на це вельми охоче.

Оренда будинку за містом, привабливо і доступно

Враховуючи, що не кожен здатний придбати уподобану заміську нерухомість, варто звернути увагу на її оренду. Підійде такий варіант і тим, хто прагне провести літні місяці ближче до природи, а в інший період не витрачати сили і кошти на охорону будинку і догляд за ним. Орендувавши заміську нерухомість на час відпустки або шкільних канікул, можна чудово поєднати можливість сімейного відпочинку з перевагами сільського життя – свіжим повітрям, чистою річкою, близьким лісом і відсутністю метушні і міської штовханини.

Оренда будинку дозволяє реалізувати потенціал справжнього господаря, що не залежить від примх і претензій сусідів у багатоквартирних будинках. Самітність за власним бажанням, можливість організовувати індивідуальний розпорядок дня, самостійно планувати урочисті сімейні заходи, або галасливі вечірки – оренда нерухомості ідеальна для здійснення задуманого.

Оренда котеджів і таунхаусів на тривалий термін

У максимальній близькості до міста зазвичай знаходяться більш дорогі варіанти, оскільки добиратися до роботи і назад на власному автомобілі, витрачаючи на дорогу декілька годин в день, іноді досить проблематично. А якщо свого транспорту немає? Не проблема: можна відшукати будинок, розташований практично поруч з трасою (регулярні рейси маршрутних таксі в повному обсязі враховують необхідність «піших» орендарів вчасно добиратися до місця призначення).

Довготривала оренда котеджу, як правило, коштує дешевше, ніж короткострокова.

Підібрати прийнятний варіант останньої буває дещо складніше, якщо звернутися буквально за пару днів до передбачуваної події. Втім, це діє в основному у відношенні економ-запитів, а ось дорогих пропозицій на ринку завжди достатньо. Якщо є бажання зняти будиночок на літо, подбати про реалізацію задуманого слід вже в березні, а відмінні варіанти для святкування Нового року починають розбирати вже у вересні.

Оренда будинку за містом, якщо передбачається тривале проживання, обійдеться не дорожче 2-3-кімнатної квартири. При цьому додатковими бонусами йде цілий ряд переваг, які включають: автономне, відокремлене житло з шматочком справжньої природи (невелика ділянка є у кожного вдома).

Можна зняти житло просто на літо. І тоді родина буде мати можливість повноцінного відпочинку на вихідних, шкільних канікулах. Далеко від запорошеного міського шуму в звичайному селі, сучасному невеликому селищі, облаштованому садовому товаристві. Непогано кільком спорідненим сім'ям об'єднатися і пожити хоча б кілька місяців під одним дахом: місця вистачить всім, до того ж, буде можливість досхочу поспілкуватися і при цьому заощадити (складчина обійдеться дешевше).

Якщо очікується поповнення сімейства, майбутній матері, а потім – і народженому малюкові набагато корисніше, як можна частіше, бувати на свіжому повітрі. Коли дитина підросте, можна буде легко повернутися на постійне місце проживання, не витрачаючи час на те, щоб обміняти нерухомість.

Заміська нерухомість

Якщо часто купувати житло (особливо за допомогою кредитування) вирішуються ті, які мають стабільний високий дохід і найближчу перспективу кар'єрного росту, то орендувати невеликий будиночок за містом здатна практично будь-яка сім'я. Причому, розміститися там вона зможе з необхідним рівнем комфорту. Можна вибрати селище, яке має паркування з охороною.

У вибраному Вами домі завжди є повний пакет необхідних комунікацій. І багато заміських об'єктів забезпечуються додатковими преференціями – сучасним басейном, мальовничим садом, обладнаним майданчиком для барбекю, лазнею або сауною. Так само практикується орендодавцем можливість, на невеликій ділянці біля будинку, самостійно облаштувати дитячий ігровий майданчик.

Любителі здорового способу життя також зможуть підібрати для себе відповідний варіант, або обрати нове організоване селище, вже оснащене добре розвиненою спортивною інфраструктурою, призначеною для масових видів спорту. Або зупинитися у будинку, де вже є спортивні тренажери, а поруч – каток, волейбольний майданчик або тенісний корт (або функціонує клуб любителів шахів).


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: