Saturday, June 03, 2023

Квартири подобово - Оболонь

Квартири подобово Оболонь протягом 10-15 років стає одним з популярних і центрових районів Києва. Популярність привела до того, що кожен вільний квадратний метр забудований новобудовою, житлові будинки ростуть не по роках, а по місяцях. Ринок нерухомості виріс, а ціни не падають, іноді навіть шокують.

Природно нерухомість Оболоні прирівнюють до цін на квартири в центрі Києва. «Оболонські Липки», так називають останнім часом новобудови.

Шикарні і нові квартири з чудовим видом на Дніпро або затоку. Всі будинки, під'їзди, стоянки, гаражі, паркування охороняються. Транспортна розв'язка бажає кращого, але враховуючи довжину і ширину Оболоні, до найближчого метро і пішки можна дійти за 10 хвилин. Місць для вечірнього відпочинку, у вигляді кафе, бару, ресторанчика просто неосяжна кількість. Шукати сауну також довго не доведеться, вона Вас знайде сама. Для любителів прогулятися по набережній водойми або полежати на сонцем сліпучому пляжі, також місце знайдеться.

На сайті "ночівля" каталог оголошень квартир подобово на Оболоні не великий, але поповнення плануються в майбутньому. Є попит, будуть і пропозиції! Для початку надамо квартири «преміум» варіанту. Середній варіант квартир з євро ремонтом. Практично в кожній квартирі нові меблі, затишок гарантований. Наявність всіх необхідних електроприладів, чистого постільної білизни, посуду - це правило для кожної квартири!

Квартири в Києві подобово Оболонь, для Вас надамо в найкращому вигляді, з затишком і комфортом, підберемо недорогий і прийнятний варіант, надамо документи для звіту!