Saturday, June 03, 2023

Договір довірчого управління при оренді житла

Всі вже звиклися з тим, що агентства, які займаються пошуком орендного житла, пропонують найчастіше лише цей вид послуг. Проте, зростаюча конкуренція змушує їх переглядати набір послуг у бік його збільшення.

Однією з таких послуг сьогодні є пропозиція з довірчого управління нерухомістю. Деякі фірми додали цю послугу в свій арсенал вже досить давно, але масового поширення вона, тим не менш, ще не отримала. Перш за все, ця послуга буде цікава тим, хто залишає своє житло на досить довгий термін.

Згідно з договором довірчого управління, власник житлового об'єкта, надає фірмі право здавати його в оренду, з метою отримання при цьому найбільшого прибутку. Фірма у свою чергу, бере на свої плечі всі пов'язані з цим клопоти і ризики, а власник нерухомості отримує регулярно гарантований прибуток.

Таку угоду можуть оформити, як від'їжджаючі на тривалий час за кордон, так і люди, що вийшли на пенсію і проживають на своїй дачі. При цьому виручені кошти надходять до господаря житла будь-яким зручним способом і практично в будь-який куточок планети.

Власник житла здійснює контроль діяльності агентства за допомогою звітів, що надходять до нього в обумовлений період часу. Коштує така послуга, як правило, десять-двадцять відсотків від місячної палати за оренду приміщення.

Зважившись скористатися подібним сервісом, власник житла повинен ретельно вивчити пропонований йому договір, проаналізувавши який саме набір послуг у ньому зазначений. А також з'ясувати спосіб проведення розрахунків за різні додаткові послуги, такі, як дрібний поточний ремонт, прибирання приміщення, оплата комунальних рахунків тощо.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: