Friday, June 02, 2023

Поради бажаючим зняти квартиру. Як знайти хорошого посередника?

Іноді простіше і швидше звернутися до посередника, ніж шукати квартиру в оренду самостійно. Але у сфері оренди житла багато хитрунів та брехунів. З цієї статті ви дізнаєтеся, як не зіткнутися з шахрайством і отримати бажаний результат.

Функції посередника

Людина, до якої ви звернулися за допомогою повинна надати наступні послуги:

  • підбір варіантів згідно з вашими побажаннями;
  • організація зустрічі з орендодавцем;
  • допомогу в укладенні договору оренди і перевірки документів.

За свою роботу посередник бере заздалегідь обумовлену суму. Це логічно, адже будь-яка праця має бути оплачена.

Безпечний варіант

Ви зв'язалися з посередником, він знайшов для вас належний варіант. Надав фотографії квартири. Після цього домовляєтесь про час, зручний всім сторонам угоди (ви, посередник, власник) і зустрічаєтеся безпосередньо на адресі. Якщо посередник спрацював добре і врахував всі ваші побажання і побажання орендодавця, угода не зірветься. Можна перевіряти документи, укладати договір, проводити розрахунок. Після цього закрити двері зсередини ключем, який вручили.

Небезпечний варіант

Вас заманюють в офіс агентства нерухомості і вішають "лапшу" на вуха. Ви щось там підписуєте, віддаєте гроші і можете бути вільні. Квартиру вам ніхто шукати не збирається. Якщо у вас беруть гроші до моменту отримання ключів – це завжди шахраї, яких за законом і покарати не можна. Якщо замість житлової нерухомості ви бачите комерційну будівлю, відразу йдіть. Навіть не заходите всередину. Трата часу (і грошей, якщо співробітникам офісу вдасться вас переконати).

Як шукати посередника?

Дайте оголошення, будьте гранично конкретні. Приклад:

Зніму теплу впорядковану секцію з меблями, побутовою технікою та хорошим ремонтом на тривалий термін. Бажано фото. Жити буду одна. Прописана в регіоні. Готова до співпраці з посередником, який працює за фактом заселення і реально виконує свої функції: підбір варіантів, спільна зустріч з орендодавцем, допомога в укладанні договору. Прошу відразу позначити вартість житла і послуг.

Якщо зателефонувавша людина почне ухилятися від відповідей на запитання або схиляти до невідповідного варіанту, завершуйте розмову і заносьте номер у чорний список. Чекайте наступного дзвінка від того, хто реально вам допоможе.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: