Tuesday, May 30, 2023

Нерухомість в Таїланді, купівля і продаж

Останнім часом на ринку закордонної нерухомості лідирує Таїланд. Як не дивно, але приблизно 60 % нерухомості Таїланду продається громадянам з колишнього Радянського Союзу. Причин такої популярності багато - доступні ціни, розвивається економіка, комфортний клімат.

Купівля житла в Таїланді - вигідне фінансове вкладення. Ви отримаєте місце відпочинку в період відпустки і стабільне джерело доходу - ціни на оренду в Таїланді стабільно підвищуються. Нерухомість в Таїланді коштує набагато дешевше, ніж у Європі, а вибір - помітно більшає.

Найбільш популярні в Таїланді наступні види нерухомості. Відносно недорогі квартири в кондомініумах (сучасних житлових комплексах) дуже витребуванні, та й коштують досить небагато. Оптимальним варіантом для тих, хто планує не тільки жити, але і працювати в Таїланді буде таунхауз. Найдорожча нерухомість - вілли. Це автономні будинки на окремій земельній ділянці з безліччю зручностей.

Ціни на нерухомість в Таїланді можуть сильно коливатися залежно від регіону країни, близькості моря, інфраструктури та інших чинників. Найбільш популярна нерухомість на острові Паттайя, також перспективні вкладення в житло на Пхукет і Самуї. Ще витребуванні квартири в Бангкоку і перспективному курорті Хуа-Хін. Головна відмінність вторинного житла і новобудов та, що за вторинне житло потрібно платити відразу і в повному обсязі.

Для іноземних громадян існують обмеження - можна купувати тільки квартири в кондомініумах. Земельні ділянки купувати іноземцям не дозволено. Але є абсолютно законні способи іноземцю придбати тайську нерухомість. Наприклад, оформлення землі на тайську компанію. Компанія визнається тайською, якщо 51% статутного капіталу належить тайцям. Далі через фірму купується земля. Якщо всі документи оформлені правильно, то як правило, проблем у власників не виникає. Перевага покупки землі та будинків на тайську компанію полягає у тому, що буде коштувати на 15-20% дешевше, ніж при покупці на ім'я іноземного громадянина. Ще один спосіб володіння землею іноземним громадянином - довгострокова оренда. Зазвичай встановлюється на строк 30 років, для оренди з можливістю подальшого продовження. Необхідно також оформити довічне право користування тим майном, що розташоване на ділянці.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: