Saturday, June 03, 2023

Квартири щодобово від господаря

Наївні люди шукають квартири щодобово від господарів, що цікаво, вважають, що їх знайшли! А знайшли оголошення про квартиру, але ніяк не саму квартиру від господаря. Деякі слідопити, імена згадувати не будемо, вирішили провести експеримент. Тобто при зустрічі з так званим господарем, крім звітних документів за проживання, зажадали пред'явити документи на право власності квартири. І що ви думаєте? З дванадцяти квартир, що в оголошенні від господаря, ні один, так званий «господар» не пред'явив документів! Причини і відмовки різні, але очі бігають, значить брешуть! Вони не господарі.

Так куди поділися ці квартири щодобово від господарів? Краще запитати, а вони взагалі були коли не будь? З розмов одного з ріелторів, що займається в щодобовому агентстві, всі квартири на перездачі і чим їх більше, тим краще. Тобто кожен ріелтор шукає собі квартиру на перездачу і такі їм трапляються раз в пів року. Якщо ріелтор зі стажем, працює близько трьох років, то у нього від 5 до 10 квартир і не більше. У таких асів пастки розставлені скрізь. Не встигне тільки господар одному з сусідів обмовиться слівцем, що здам квартиру, як тут же бажаючі злітаються, як ворони на сир. Природно, хто більше запропонує, того і сир! По суті квартира жодного дня від господаря не здавалася і відразу потрапляє на перездачу в агентство.

А тепер давайте подумаємо, а можливо приїжджому до Києва на пару днів, знайти квартиру від господаря? Звичайно ж ні, це рівнозначно, що в лотерею виграти. Всі розуміють, що в неї не виграти, але все ж грають. Вірно, тому і шукають квартири щодобово від господарів, але тут їх немає! А оголошення - це всього на всього напис. Буде інший популярний запит, напишуть всі ріелтори по іншому, але повірите - не господар стежить за тим, що шукають люди, йому це ні до чого! Йому не потрібно обходити конкурентів за всіма популярними запитами, а всього лише потрібні гроші в кишені. А дають йому відразу при перед здачею, і навіть наперед за два місяці, і природно більше ніж зазвичай, лише б погодився, щоб його квартиру перездавали щодобово.

Думаєте - це обман? А тоді скопіюйте будь-який телефон у власника оголошення та закиньте його в пошукову систему, побачите, що вийде. Вірніше скільки таких квартир на цьому телефоні, і у всіх один власник, напевно мільйонер? Ну що, будемо орендувати подивимося, схожий на мільйонера чи ні!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: