Friday, June 09, 2023

Чому оренда в Києві вигідніше ніж в передмісті?

Оренда Київських квартир, якщо швиденько пробігтися по оголошеннях, то на перший погляд здається дорожче від приміського житла. Неважливо агентство або власник здає в оренду, хоча перше скоріш. Адже на сьогодні квартиру від власника і зі свічкою не знайти. Це тільки реклама, а насправді її можливо знайти хіба, що через знайомих.

Припустимо, що орендуємо квартиру в передмісті (наприклад: Вишгород, Бровари, Бориспіль, ціни однакові) за 2500 гривень на місяць. Квартиру в спальних районах Києва можна знайти за 3000, нехай навіть за 3500 (райони: Оболонський, Деснянський, Дніпровський тощо). Тепер враховуємо щоденні поїздки в передмістя. Середня вартість маршрутки 3-5 гривень, а це вже близько 10-ти гривень щодня. Якщо врахувати метро, то ще 3,5 гривні, і того в місяць набігає близько 500, тільки на проїзд одній людині. Тобто, з 2500 вже маємо майже ті ж 3000 за місяць. А якщо мінімальна сім'я з трьох чоловік, то і сума на проїзд виростає в троє.

Зручності і час для оренди квартири в передмісті Києва. Якщо вийти на будь кінцевої станції метро, то можна побачити натовпи очікуючих людей, готових навіть віддати копійчину на попутку, так як очікування маршрутки і їзда на ній - додаткова витрата часу, а головне нервів. Це все добре відчувають у пік зими, коли на вулиці -20.

«Час - гроші», так багато хто вважає, а витратити на подорож в одну сторону поїздки, нехай навіть в саме ближнє передмістя, треба буде як мінімум пів години, без очікування і поїздки по місту. Разом, від години до півтори в одну сторону, а за день всі три. От і судіть самі, де вигідніше орендувати квартиру у Києві, чи передмісті?


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: