Saturday, June 03, 2023

VIP квартири подобово

Які квартири подобово називають VIP? Почнемо з того, що це - Very Important Person, що на українській мові - «дуже поважна персона». Можна вважати, що квартири подобово VIP - це квартири для дуже поважних персон і повинні виглядати відповідно. А ціна вже не має значення, хоча про неї і піде мова далі.

Квартири подобово VIP і їх ціни. Такого визначеного поняття, як однокімнатна 500 гривень з телевізором, а без 450 гривень - не існує. Ціни скрізь різні, власник або посередник на свій розсуд встановлює їх сам, навіть в залежності від часу доби. Так, дивуватись нічому, якщо знайдете в центрі Києва дешевшу квартиру подобово VIP, ніж на околиці міста. Або, наприклад, оголошення в інтернеті 400 гривень за добу, а у вас попросять всі 600 гривень, це цілком нормальне явище. Значить є попит, а ціна в оголошенні застаріла. Потрібно телефонувати господареві і уточнювати всі дрібниці. Крім того завжди можна домовитися про знижку. Середня ціна в Києві на однокімнатну квартиру подобово VIP від 400 гривень і до 650, хоча буває і того більше, якщо, наприклад, в квартирі є сауна.

Де в Києві шукати квартири подобово VIP? А там, де і всі квартири подобово: дошки оголошень, каталоги, агенства, газетна реклама тощо. Але необхідно зауважити, що таке поняття, як VIP в Києві не поширене, його замінюють на: Люкс, Євро, Еліт і т.д. Всі ці вислови можна розуміти і під VIP квартирами, які являють собою стандартний набір: євроремонт, імпортні та нові меблі, кондиціонер, ванна з джакузі, сучасна електротехніка та інші нововведення. Як правило ці квартири через недешеву вартість, особливою популярністю не користуюются і попереднього бронювання немає необхідності. Але є дні, коли без перестраховки не обійтися, такі як святкові, дні виставок, аукціонів, футболу.

Враховуючи дорогоцінний час на пошуки вільної квартири подобово VIP, завжди раді надати зручний варіант і недорого.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: