Friday, June 09, 2023

Трикімнатні квартири подобово в Києві та їх ціни

Трикімнатні квартири подобово в Києві на сьогодні особливою популярністю не користуються, незважаючи на це їх ціна не з дешевих, порівняно з іншими. Наприклад в центрі Києва можна орендувати трикімнатну квартиру від 800 до 1000 гривень. Це буде поруч з Майданом Незалежності, або біля Хрещатику.

Біля метро Печерська трикімнатна квартира подобово буде близько 880 гривень, не набагато дешевше. Як бачите різниця невелика. Але необхідно врахувати, що ці пропоновані трикімнатні квартири обладнані сучасним і новим ремонтом, так звані “VIP”. Для наочності подана трикімнатна квартира подобово на фото. Може тому і ціна не з дешевих.

А в спальних районах Києва трикімнатні квартири подобово вже будуть за ціною від 500 гривень, що безсумнівно відчутно у різниці. Навіть економ варіант квартири дешевше не буде. Як правило трикімнатну квартиру подобово шукає велика компанія, так як кілька людей цілком можуть розміститься і в двокімнатній, що за ціною менше на 200 гривень. А такі рідко зустрічаються, хіба якась групова поїздка на екскурсію в Київ.

Але все ж ціна на трикімнатну квартиру подобово в Києві не постійна. Щоб квартири не простоювали без мешканців, іноді власники їх здають, як однокімнатні, за тією ж ціною - від 300 гривень за добу. В цьому і хитрість, орендує одна людина для себе особисто за ціною однокімнатної, а через деякий час в'їжджають і його друзі, цілою компанією.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: