Tuesday, March 19, 2024

Оголошення про продаж квартири: як написати, щоб продати?

У житті кожної людини може виникнути ситуація, коли їй необхідно виставити на продаж нерухомість. Квартира - це не старі черевики або меблі. Навіть, якщо будинок збудований дуже давно і квартира потребує ремонту, то вона все одно являє собою досить істотну цінність. Що вже говорити про елітне житло. Тому кожен продавець на ринку житла зацікавлений у вигідному продажу своєї нерухомості.

Здавалося б, чого простіше. Зараз існує досить багато сайтів, на яких можна розмістити оголошення про продаж житла. Можна навіть не витрачатися, розмістивши безкоштовні оголошення. Але як надовго при цьому затягнеться процес продажу? Звичайно, в цьому питанні присутній певний елемент випадковості і везіння. Але перш, ніж на нього розраховувати, потрібно зробити все, щоб ця випадковість сталася.

Але ж правильно складене оголошення може значно прискорити процес. Адже не дарма кажуть, що на будь-який товар є свій покупець. Отже завдання продавця максимально повно представити свій товар, підкресливши його гідність.

На що слід звернути увагу:

1. Фотографія. Якщо дати будь-якій дитині книжку, перше на що вона подивиться - це на картинки. У дорослих людей ця особливість сприйняття інформації зберігається в повній мірі. Тому потрібно підготувати якісні фотографії. Зйомку бажано проводити, використовуючи висококласну техніку при хорошому освітленні. Знімки повинні бути інформативними, виконані з різного ракурсу, відображати всі приміщення квартири. Більш того, вони повинні бути компліментарними. Хороший фотограф зуміє подати дійсність в позитивному світлі. Зверніть увагу на те, щоб в об'єктив не потрапила якась дрібниця, непомічена ганчірка або зів'ялий букет квітів, що навіть на підсвідомому рівні буде формувати негативне сприйняття. Не зайвими будуть фотографії затишного двору, доглянутого під'їзду, красивого вигляду із вікна.

2. Опис. Має бути максимально інформативним. Обов'язково слід вказати основні параметри: метраж, поверховість, площу кожного приміщення окремо, висоту стель, наявність ремонту. Якщо мова йде про ринок вторинного житла, то доцільно відобразити стан квартири. Звичайно при складанні опису слід уникати негативних моментів. Все, що викликає сумнів, покупець побачить сам. Але і не потрібно впадати в крайнощі і сипати визначеннями в чудовій формі, як з рогу достатку, особливо якщо це не цілком відповідає дійсності. Краще зосередити увагу на додатковій інформації (наявність стоянки, підземного гаража, що охороняється, в'їзду у двір). Якщо мова йде про більш бюджетний варіант, то краще робити акцент на відстані до найближчої транспортної зупинки, інфраструктури району в цілому (наявність продуктових магазинів, школи, дитячого садка, поліклініки, дитячих майданчиків, зеленої зони для прогулянок).

3. План-схема квартири. Якщо перші дві умови основна маса продавців з більшим чи меншим успіхом виконує, то план-схему в оголошеннях можна побачити вкрай рідко. Тим часом зацікавлений покупець витягує з неї велику кількість потрібної інформації. Експерти вважають, що при наявності плану-схеми ймовірність продажу зростає вдвічі.

Дотримуючись цих нескладних і цілком логічних вимог, продавець може бути впевнений в тому, що зробив все можливе для організації швидкого і вигідного продажу своєї нерухомості. Може сподіватися на те, що результат буде сприятливим.






Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: