Friday, June 09, 2023

Квартира терміново на добу!

Можлива квартира терміново на добу? Якщо приміром гість Києва приїхав в середині ночі, то можливо йому відмовлять у заселенні на добу. Це при тому, що немає вільної квартири. Але не завжди і запропонують заселиться при наявності вільних квартир. Адже «ранок вечора мудріший». До ранку кілька годин, що по суті особливої ролі не грають, а там і клієнти будуть! І не завжди в агентстві чергують люди для термінового або нічного заселення.

Як знайти в Києві терміново квартиру на добу? Терміново поняття широке. Якщо в денний час, то шукати термінову квартиру, особливих труднощів не складе. Хоча в більшості випадків існують правила заселення - близько 12-00. У нічний час ситуація вже інша. Наприклад на вокзалі в цей час людей з табличками «здам квартиру» не знайти. Ну і не всі агентства сумлінно відгукнуться на нічне телефонування. У кращому випадку дадуть відповідь, що «вільних квартир немає». Про власника в даній ситуації взагалі не може йти мови.

Які умови термінової оренди квартири на добу? Поняття «терміново» практично в подобовому бізнесі відсутнє, тобто - це звичайна оренда. Плата за терміновість не стягується. По суті немає сенсу тримати спеціально вільну квартиру, для термінової здачі на добу. Тобто, все та ж оренда, що і зазвичай.

Виїзд до квартири, де зустріч з агентом, огляд, обговорення додаткових умов, плата за проживання, надання особистих документів, на підставі яких укладається договір. Якщо є така необхідність, то замовлення пакету документів (копія свідоцтва підприємця, чек тощо), які вручаються згодом при виселенні.

Але не так все сумно, знайти квартиру терміново на добу, навіть і в нічний час все таки можливо на сайті «Ночівля».


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: