Tuesday, May 30, 2023

Елітні квартири у Києві на добу

Елітні квартири в Києві на добу почали падати в рейтингу, як не витребуванні за останній рік. І дійсно сьогодні їх вартість пропонують за позахмарними цінами. Євро 2012 вже давно позаду, і на сьогодні споживчий ринок квартир складається не з іноземців, що приїздили з набитими гаманцями. Це напевно головна причина того, що їх популярність стрімко падає вниз.

Хто орендує елітні квартири в Київ на добу? Аналізуючи потребу елітних квартир проглядається закономірність, що наш люд орендує ці квартири на відсотків тридцять. І то, коли немає іншого, дешевшого варіанта. Але і це в основному приїжджі до столиці у справах, відрядження яким оплачують фірми. Ще відсотків на сорок - це ближнє зарубіжжя, які бажають провести час у Києві гідно і з шиком, гості з Росії та Білорусі. Дуже рідко з інших ближніх країн. А в інших тридцяти-відсоткових випадках, елітне житло пустує.

Знайти дешевше елітну квартиру в Києві не становить особливої вимоги. Ми провели аналіз графіків заселення популярних каталогів подобової нерухомості всього міста. Так от, статистика підтверджує, що на тридцять відсотків на місяць елітні квартири не зайняті. На них просто не звертають увагу, в першу чергу із-за великих цін. Вірніше фото з гарним дизайном розглядають, але бронювати відмовляються.

І що закономірно, при пробному телефонуванні на вибір, запропонували власнику скинути ціну, але не тут то було. Акції, знижки постійним клієнтам, за оренду елітної квартири на добу, знайшли тільки на одній з десяти запропонованих. Поступатися в ціні власники та агентства не збираються, чекають кращих часів. А буду чи вони взагалі?


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: