Friday, June 09, 2023

Зніму квартиру в Києві без посередників

Зніму квартиру у Києві без посередників — ось таке оголошення доволі часто трапляється у відомих каталогах. А чи можливо отримати позитивний відгук? Давайте проведемо деякий аналіз, або розмістимо подібне оголошення, приміром на декілька популярних у Києві дошках оголошень: “Авізо”, Сландо”, “Аукро”.

З оголошення “зніму квартиру у Києві без посередників” на протязі доби надійшло дванадцять пропозицій, з різних куточків міста і навіть одна пропозиція, з центру. Перше, на що просили відповісти, який термін оренди. Зазвичай умовою було не менше ніж на пів року. Одна пропозиція з подобовою орендою. Про ціни поки мова не йшла, важливо було дізнатися, чи посередник, а чи власник квартири? Звісно, що в один голос відповідали, як і замовляли “без посередника”. Занотували декілька номерів телефону і адреси квартир вирішили перевірити.

Перша запропонована квартира без посередника була в Києві по пр. Оболонському, однокімнатна з євроремонтом, меблями, на другому поверсі, що і нам потрібно. Що в першу чергу здивувало, так це ціна 4500 грн. за місяць. Невже так дорого від власника? Телефон власника перевірили в Google і перед нами постали декілька десятків подібних оголошень, цього ж “власника”. Зрозуміло — це не власник, а звичайний працівник агентства. І так ще декілька оголошень — результат той же.

А ось одне оголошення про квартиру без посередника все таки знайшли, Олексій здає по вул. Щекавицікій на Подолі, ціна 3800 гривень, потрібно перевірити. Прибувши на адресу, що спало на думку, так поспілкуватися з сусідами. Отримана відповідь була наступною: “Власник за кордоном, а квартиру в оренду здавала дочка”. Але не Олексій, тому і тут невдача.

Такі пошуки, квартири без посередника тривали три доби, що скінчилися без результату! Тому можливо дійсно розклеїти оголошення “зніму квартиру в Києві без посередника” біля будинків чи підїздів, де пильно око посередника не в змозі відстежити, можливо і повезе!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: