Friday, June 02, 2023

Квартири в Києві на тиждень - є знижка чи ні?

Квартири в Києві на тиждень, при такій оренді виникає питання, можлива знижка чи ні? Тобто, практично квартира в оренду на сім діб. Якщо взяти за приклад однокімнатну квартиру в центрі Києва вартістю 320 гривень за добу, то загальна вартість вийде 2240 гривень за всю неділю. Здавалося б так! Але є деякі несподіванки.

Можливо при такій оренді квартири на тиждень власник, що знає графік заселення і надасть знижку. Це в тому випадку, коли хоча б один день випадає з графіку заселення. За цей день природно, що втрачається 320 гривень, так чому не зробити знижку в 160 гривень і неділю відчувати себе спокійно, не оновлюючи оголошення і не оплачуючи чергову рекламу на власну квартиру? Але таких власників, що володіють популярними квартирами, та постійно рекламуються на дошках оголошень, з графіком заселення, дуже мало. Послуга ця, все ж платна!

Тому при тижневій оренді квартири знижка залишається під питанням? А це пов'язано з тим, що дуже часто бувають такі випадки, коли квартира на протязі неділі здається по 320 гривень, а у вихідні по 400 - більший попит і як правило, ціни ростуть на очах. Тоді природно, про знижку мови йти не може, з тієї причини, що у вихідні та святкові дні квартири практично не пустують. А якщо на одну квартиру, приміром чотири охочих, то ціна може зрости ще більше. І мріяти про те, що власник при здачі квартири на неділю поступиться, сподіватися не треба.

Але не так сумно, все ж ті, що бажають орендувати квартиру у Києві на тиждень, мають знижки! Звертайтеся допоможемо!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: