Friday, June 09, 2023

Квартира в найм подобово

Квартири в найм подобово - це послуга на сьогодні дуже затребувана в Києві. Не дарма дошки оголошень переповнені фото та описом квартир в найм. Але й не виключене шахрайство у цій галузі. Де є попит і гроші, там повинна бути поряд небезпека. Тим більше, що, як правило, орієнтуються на приїжджих, що не дуже обізнанні з місцевою ситуацією.

Дуже популярний найм квартир подобово з наступною перездачею. Зазвичай шахраї беруть в найм квартиру на троє діб, а за цей час перездають її постійно, на пів року і навіть на більший термін. Природно плата, як за правилом, береться на два місяці наперед. А це не так вже й мало, коли мінімальна оренда в Києві становить 3000 гривень за місяць. І таких випадків у місті фіксується практично два-три щоденно. Принадність полягає в дешевій ціні на квартиру, на що і ведуться люди в першу чергу.

Для того, щоб взяти квартуру в найм безпечно, для початку необхідно затребувати всі документи в орендодавця. Мається на увазі, підставу на заняття підприємницькою діяльністю. Інший варіант - звернення до офіційного агентства, що буде дорожче, але безпечніше. Так, але люди шукають квартири від власників, так дешевше. Тоді, нехай власник пред'явить особистий паспорт зі штампом про реєстрацію в цій квартирі. Ну і найголовніше - це юридично правильне оформлення найму квартири. Крім чеків на сплату за прожевання повинен бути і договір найму квартири подобово. Заповнення якого займе максимум хвилин п'ять, але зате безпека.

Якщо потрібна квартира в найм подобово за недорогими цінами, то її можна знайти на сайті “Ночівля”. Адже тут буде офіційне оформлення, всі правильні документи, у тому числі і договір найму квартири подобово.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: