Monday, June 05, 2023

Квартири подобово - правий берег Києва

Квартири подобово - правий берег Києва, не дарма сама затребувана оренда квартир. Тільки тут можна знайти близько 5000 квартир будь-якого вибору на будь-який смак, від однокімнатних до трьох і навіть більше. З євро ремонтом і економ-класу. Якщо порівняти статистику, то вона буде такою, приблизно в 11 разів більше люди шукають квартири на правому березі Києва, ніж в його околицях та лівому березі.

Популярність квартир на правому березі в Києві подобово. Перевага від лівобережного міста в тому, що правий берег - все таки центр Києва. Вся бізнес-індустрія знаходиться саме тут. Крім того і лінії метро переважно на правому березі. А про транспорт з лівого на правий берег Києва легенди ходять, в прямому сенсі, цю сторону Києва деякі люди навіть хронічно не переносять. Що коштує кожен день, як мінімум близько двох годин (вранці туди і ввечері назад) вистояти в заторах? Ну і сам шлях, навіть на метро, займе як мінімум близько півгодини.

Скільки коштують квартири подобово на правому березі Києва?
Тут міркувати можна довго, хоча безсумнівно на правому березі квартири будуть коштувати дорожче. Але для наочності візьмемо самий дешевий варіант 200 гривень за добу, да такий знайти можливо, але не в центрі міста. На лівому березі можна знайти практично в будь-якому місці, якщо добре пошукати. Приміром найдорожчий варіант на однокімнатну 800 гривень за добу, то безсумнівно таку квартиру на лівому березі, нехай навіть з самим новим і дорогим ремонтом, знайти практично не можливо.

Як не крути, але в підбиття підсумку скажемо, що все таки на правому березі Києва квартири подобово в середньому на 50 гривень дорожче від лівобережних!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: