Friday, June 09, 2023

Київські квартири подобово на бульварі Лесі Українки

Чому такі популярні квартири подобово на бульварі Лесі Українки? Затребуваність саме цих квартир обумовлена в першу чергу зручністю розташування, в центрі міста. Центральна вулиця Печерського району міста, яка практично з'єднує всі важливі місця: бізнес-центри, мережу магазинів, музеї тощо. Крім того важливі станції метро "Кловська", "Печерська".

Яка ціна квартир подобово на Лесі Українки в Києві? Що цікаво, нічим не дорожче інших квартир Києва. Якщо потрібна звичайна однокімнатна квартира економ-варіанту, то її можна знайти в межах 300-400 гривень. Так, у порівнянні з околицями міста трошки дорожче, але це все ж центр! Шикарна однокімнатна вже буде від 450 гривень за добу. Трійка чи двійка, від 450 до 800 гривень за добу, залежно від стану або "внутрішнього оздоблення".

Де знайти квартиру подобово в Києві на бульварі Лесі Українки? Популярність певного місця на карті Києва, це як поштовх до дії для працівників агентств, що займаються здачею квартир подобово. Тому вибір квартир та оголошень про них набагато більше, ніж на інших вулицях в центрі міста.

Приміром, однокімнатну квартиру можна орендувати на Лесі Українки, 17 всього за 350 гривень. Поряд в будинку 19 по бульварі Лесі Українки є двійка на добу, також з прийнятною ціною, і всього на 20 гривень дорожче.

Якщо бентежать умови, не "ВІП", то шикарні квартири можна знайти на бул. Лесі Українки в будинку 5, з євро-ремонтом і відповідною обстановкою. Але тут ціна буде дорожче. Мало місця для ночівлі?

Тоді до послуг трикімнатна квартира на бул. Лесі Українки, 12, можна навіть назвати - шикарні апартаменти. Але і ціна звичайно буде набагато дорожче. Але якщо якась квартира дуже сподобалася, то турбуватися про цінову політику немає необхідності, завжди існують знижки або можна домовитися з власником, зауважимо - не в дні ажіотажу.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: