Monday, January 30, 2023

Міні готель - що і по чому?

Міні готель у Києві - це звичайні роздільні готельні номери, як одномісні, двомісні, так і для декількох осіб. Номери по суті нічим не відрізняються від звичайного готелю, тільки різниця в кількості самих номерів. Але це не означає, що якщо «міні», то і ціна дешевше. А про це порівняння мова піде далі.

У Києві ціна на міні готелі коливається від 200 до 800 гривень, в залежності від номерів і наявності зручностей в них. У стандартному варіанті, як і скрізь - ліжко, шафа і тумбочка. В номері трохи дорожче, вже можна побачити холодильник, телевізор та деякі інші електро-належності. Ціни на такі номери від 300 гривень і вище. А якщо бажання охолонути під кондиціонером, то природно на одну сотку доведеться віддати дорожче за добу проживання. Єдиний недолік міні готелів - це, в більшості випадків, окремий душ і туалет, не в кімнаті, як у звичайному готелі. Чому, так?

По суті міні готелі - це перероблені з гуртожитків або промислових будівель номери, тому сам проект передбачає таке розташування. Але у номерах, де відсутнє що-небудь для відпочинку та розваги, на загальному коридорі, є спеціальні кімнати, обладнані для гостей та їх приємного відпочинку.

Порівнюючи ціни міні готелів і приміром квартир на добу, можна прийти до єдиного висновку, що останні дають фору звичайним готелям, а розмови про “міні” і йти не може. Однозначна перевага залишається за квартирами. Найдешевша квартира на сьогодні від 250 гривень за добу проживання, і від цієї ціни стартує вартість міні готелю. А відмінність умов, судіть самі!

Тому вибираючи міні готель в Києві завжди треба порівнювати з нехай навіть найдешевшою квартирою на добу, а потім тільки робити свій вибір.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: