Friday, June 09, 2023

Зразок оголошення про оренду квартири

Для початку зауважимо, що оголошення про оренду квартири та його зразок, існують кілька видів і подача їх вимагає певних своїх правил. Розміщення, як в інтернеті (в каталогах, на дошках оголошень) так і в друковану газету має майже однакові правила: опис, фото ну і відповідно ціна, телефон і бажано не один. «Ціна договірна» - таке поняття забудьте, воно тільки дратує людей, за статистикою 60% відвідувачів відмовляються навіть телефонувати і запитувати.

Приміром оголошення про оренду або продаж квартири на дошку оголошень або в каталог нерухомості повинно мати свої правила. Тут обов'язково вказується серія будинку, кімнати, поверховість, стан квартири, обов'язково додаємо фото всіх кімнат ну і природно номери телефонів, ціну квартири зазначаємо реальну. Не потрібно щось приховувати, люди до цього ставляться з недовірою. Посередник, ріелтор або господар бажано повідомляти правду, воно все одно видно за номером телефону. Як правило в ріелтора він як мінімум на двадцяти дошках оголошень фігурує, і на продажу або аренду різних квартир.

Зразок оголошення для розклейки - метод не ефективний на сьогодні, але все ж люди до цього вдаються. Мало уваги звертають, тому що всі грамотні, вміють зайти в інтернет, а там вся нерухомість з фото у всіх ракурсах. А вибір то який і порівняння є!

Зразок оголошення для розклеювання можна завантажити WORD:

Як бачите заповнюється за типом звичайного оголошення, хто здає в оренду, контактний номер телефону, побажання, тільки з відривними аркушами.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: