Friday, June 09, 2023

Свіжі оголошення про здачу квартир у Києві

Де шукати нові оголошення про здачу квартир? У Києві існує ряд організацій, що поширюють рекламу зі свіжими оголошеннями про здачу квартир. Приміром поширене друковане видання «Авізо». Яке кожен день поповнюється новими оголошеннями. Але ціна його не дешева. Також існують безкоштовні публікації, що роздають щоранку при в ході в метро. Природно і існує розклеювання оголошень де попало, хоча на них уже ніхто не звертає увагу.

Інтернет видання подають свіжі оголошення про здачу квартир. Що цікаво, що між ними конкуренція велика, можна знайти, як недорогий варіант від власника, так і орендувати «кота у мішку», що іноді буває. Чого, чого, але таких видань у мережі безліч. Але тут також є свої гарантії (за договором) і офіційна оренда, з документами, чеками. Є й оголошення власників, але їх мізер, незважаючи на такі розголосу - це просто брехлива реклама. Хоча власники в більшості навіть не мають реєстраційних документів, податкової звітності, а тому і офіційно здавати квартири не можуть.

Простий спосіб знайти нові пропозиції про здачу квартири в Києві - це звернутися в будь-яку ріелторську контору, де фахівці підберуть вигідний і прийнятний варіант, але не можна сказати, що дешево. Їх частка заробітку становить від 3-5%, і додамо її до реальної вартості квартири. Але тут є один нюанс, що в більшості випадків беруть плату наперед. Якщо оренда на тривалий термін, то як мінімум на два місяці. У подобовій оренді також можуть взяти заставу за квартиру на добу заздалегіть.

Але і надійність тут краще здачі власником, адже тут складуть договір, що дасть певні гарантії та юридичну захищеність.

Тут можна знайти нове оголошення про здачу квартири, з орендою за договором і звітними документами, а головне - не дорого!


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: