Friday, June 09, 2023

Зняти квартиру в Києві погодинно, яка перевага?

Бажання зняти квартиру в Києві погодинно - необхідність коротко-годинного проживання, або мета заощадити кошти? Так чи інакше, давайте розглянемо переваги і мінуси погодинної оренди квартир в Києві. Так, погодинна оплата проживання на перший погляд дешевше. У Києві за однокімнатну квартиру на сьогодні власники просять в середньому від 50 гривень. Це при тому, що мінімальна оренда дві-три години.

Якщо знімати в Києві квартиру подобово, а не погодинно, то природно, що ціна зростає в кілька разів більше. У Києві мінімальна ціна за добу 200 гривень, і треба ще знайти таке житло! А якщо знайдеться, то природно вигідніше її зняти, ніж платити за погодинну оплату, наприклад в п'ять годин.

Тут зауважимо, що здачі квартири, всього на одну годину у Києві не існує, і намагатися шукати навіть не варто!

Зняти в Києві квартиру погодинно, вигідніше чи ні готелю? В деякому випадку і так, на сьогодні в Києві немає таких готелів. Мінімальний час для заселення - це доба! Припустимо, що квартира потрібна лише на три години, будемо платити мінімум 150 гривень. Так, за такі гроші готель у Києві ми не знайдемо, хіба що «барак» на околиці міста, без комфорту і зручностей, якщо взагалі туди можна увійти без побоювання. А якщо квартира потрібна наприклад на п'ять годин, то доведеться віддати 250 гривень. За такі гроші вже можна пошукати готель, природно не з кращих, але дещо, як тільки переночувати можна буде. А адже, ночівлі необхідності немає.

От і судіть, що як не крути, але зняти квартиру погодинно, все ж вигідніше, зручніше і природно - комфортніше.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: