Friday, June 09, 2023

Скільки буде за ціною оренда квартири з видом на Хрещатик?

Вигляд на Хрещатик не так важливий, як сама оренда квартири в Києві, але ближче до центру міста. А Хрещатик і є самою центральною вулицею міста Києва. Відповідно популярність породжує попит і тягне за собою ціну. А яка ціна Київських квартир в оренду подобово на Хрещатику розглянемо на реальних прикладах.

Для прикладу візьмемо квартиру на Хрещатику, що здається подобово і з євро ремонтом, в будинку 15. Цетральніше вже і бути не може, метро «Хрещатик» в 100 метрах. Найулюбленіше місце гостей Києва «Пасаж» - це в тому ж будинку! А ціна такої квартири на добу буде 700 гривень, для Київських розцінок не так вже й дешево, зате все таки самий центр. Що цікаво, що знижок практично не буває, попит є, а подорожчання - на ура!

Площа на Хрещатику - «Майдан Незалежності», як би трохи в стороні, але тут попит не менше, але і ціни не набагато дешевше. Для наочного прикладу візьмемо квартиру по провулку Михайлівському, 7, це метрів 500 до Хрещатика. Ціна на ту ж двійку подобово 500 гривень, різниця відчутна. А трикімнатна, поруч на тому ж провулку в будинку 9-Б, вже буде 800 грн, вартість майже в два рази дорожче. А все залежить від внутрішньої обстановки квартири, її оздоблення і зручностей.

Тепер порівняємо ціну на квартиру подобово поряд з Хрещатиком, по вул Басейній, 3. Це метрів триста до самої вулиці Хрещатик, а до метро 800 і не більше. Теж зручний варіант і ціна з відчутною різницею 350 гривень, але квартира однокімнатна. Слід зауважити, що це вже середня ціна на квартири подобово по всьому Києву.

Так що при бажанні завжди є можливість знайти собі прийнятний і недорогий варіант квартири в оренду на добу.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: