Saturday, June 03, 2023

Клієнт забрав ключі з орендованої квартири

Такі негативні явища, як клієнт орендував квартиру пішов з ключами і на дзвінки не відповідає, трапляються досить часто. Причини відповідно різні: вирішив надошкудити за гостинність, ціна оренди не влаштувала, запив або просто забув ключі залишити.

Що робити в таких випадках? Якщо клієнт ключі не віддав, то природно замок необхідно змінити, тим більше, якщо квартира здається подобово, то можуть виникнути проблеми з іншими квартиросьемщиками. Крім того безпека майна, що знаходиться у квартирі!

Чи потрібно заявляти про цей інцидент в міліцію? Буде крадіжка в цьому випадку чи ні? Звісно що ні, хіба що дрібне розкрадання. Природно злочин - це умисне діяння, а якщо клієнт скаже, що просто забув залишити ключі? То і попит з нього буде марний. До того ж існує мінімальна межа матеріального збитку, в Україні 102 гривні. Все що коштує дешевше - це дрібне розкрадання, за яке передбачено штраф, всього 51 гривні. А ключі розцінюються, як колишні у використанні. Тобто, якщо замок наприклад купувався за 300 грн., то природно оцінювати будуть в три рази дешевше.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: