Monday, January 30, 2023

Короткострокова оренда квартир

Короткострокову оренду квартир - вважають звичайну оренду на добу або на кілька діб, тобто вся оренда - на термін, що менше місяця. По принципу готеля. Займаються такою орендою агенства нерухомості. Поняття як «квартири від власників» - це «міф», тільки слова для заманювання клієнтів, такі квартири якщо і є, то як за правило здаються через посередників.

Короткострокова оренда квартир у Києві - це по суті і є комлекс послуг готельного бізнесу з наданням повного пакету документів, та послуги по заселенню, виселенню. Короткострокову оренду називають, як подобову, так і з погодинним заселенням. Умови при «такый оренді навіть у більшості випадків і кращі готельних, що цілком закономірно. Ціни також очікують своїх гаманців, все залежить від ажіотажу. Якщо ціна на оголошенні приміром 250 гривень, то її можуть знизити до 200 або навпаки підняти до 300 гривнів, або й того більше.

Сама короткострокова оренда Київських квартир - це оренда на години в Києві, самий мінімальний термін зазвичай від трьох годин оренди. На менше жодна агенція в Києві посиляти не буде, просто не вигідно витрачати час і гроші на заселення, прибирання та виселення, при середній вартості оренди за годину від 50 гривень. Та тому, що людина (обично покоївка) свої кровно-зароблені отримує від кожного виходу на квартиру, для заселення, виселеня і прибирання. Цей тариф в середньому 50 грн, і короткострокова оренда за одну годину проживання від 50 гривень, от і судіть самі - потрібен такий клієнт власнику квартири або тим більше агенції, чи краще запропонувати йому «короткострокову мінімалку» у три години?

З каталогом квартир, що здаються в оренду короткостроково, можна ознайомитись на цьому сайті.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: