Saturday, June 03, 2023

Яку квартиру легше здати?

Щоб відповісти на питання - яку квартиру легше здати, потрібно в першу чергу визначитися, як здавати: довгостроково, або подобово? Це зовсім різні види оренди і вимагають особистий підхід, свої химерні клопоти. Але в деяких моментах розберемося нижче.

Якщо зважилися здавати подобово, то тут ціна впливає на зручність в квартирі, меблі, ремонт. А при здачі на постійно можна здати взагалі голі стіни, ні меблів, ні зручностей, що доволі часто практикується. Але тут вже впливає метраж квартири, що знову ж при подобовій здачі звертають увагу тільки на кількість спальних місць.

Все ж розглядаючи питання яку квартиру легше здавати, людей в першу чергу цікавить цінова політика. Як показує практика, легше здавати однокімнатну квартиру, і квартири розташовані в зручних місцях, з хорошою та зручною транспортною розв'язкою. Чим більше кімнат, тим дорожче здача квартири, а саме людей це лякає. Тому багатокімнатні квартири популярністю не користуються, а здавати їх за мізерні ціни сенсу немає.

А от поверховість на ціни при здачі квартири, що подобово і постійно, особливої ролі не грає.

Непогано здаються гостинки, їх популярність обумовлена дешевизною, принаймні в спальних районах - це самий вигідний бізнес з орендою квартир.

І самі не популярні квартири - це елітні, з євро-ремонтом, на них звертають увагу практично тільки іноземці.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: