Friday, June 02, 2023

Договір оренди квартири зразок Україна

Договір оренди квартири в Україні - це не тільки юридично правильне оформлення угоди, але і власна безпека, оренди житла. Правова підстава здачі квартири обумовлена в житловому законодавстві Тому готуючись до бізнесу в нерухомості шукаємо і копіюємо потрібний зразок.

Чи є необхідність завіряти договір оренди квартири? Законом не передбачено нотаріальне посвідчення договору оренди квартири в Україні. Достатньо підписи обох сторін внизу договору. Хоча за бажанням сторін можлива така процедура, але під час судового процесу, при оскарженні будь-чого, особливої ролі не відіграє.

Правила оформлення договору оренди квартири в Україні. Договір оформлюється письмово, краще в друкованій формі. Якщо особа яка здає квартиру в оренду оформлена як юридична, то печатка приватного підприємця або фірми обов'язкова. Зі сторони орендуючого, достатньо одного підпису. У договорі прописуються умови договору, правила оплати, утримання квартири і всього, що знаходиться в ній, сплата комунальних послуг. Типовий зразок договору завантажуємо далі.

Скопіювати зразок договору оренди квартири в форматі WORD:


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: