Tuesday, May 30, 2023

Квартири на добу в Києві користуються популярністю навіть в такий складний для України час

Багато компаній пропонують квартири на добу в Києві в якості нового вирішення проблем з військовими зборами.

У нещодавно опублікованій пропозиції про здачу житла на добу ріелтори вказали наступні переваги: «Коли країна на межі війни і тобі не хочеться бути одним з призовників, то можна скористатися зручним вирішенням даного питання. Необхідно орендувати подобове житло, де можна сховатися від порядку у військкомат. У запропонованих для подобової здачі квартирах є все, що може знадобитися для життя. Всі предмети побутової техніки, підключення до бездротової мережі і телевізор, завдяки якому можна буде дізнаватися найсвіжішу інформацію про події. Зручне розташування у спальному кварталі дозволить не переживати про все, що відбувається».

За словами Сергія Колоскова, що обіймає посаду прес-секретаря сайту “Сландо”, де була опублікована дана пропозиція, цей рекламний хід не можна назвати хорошим. Він пояснив, що «після появи бійців РФ на території Кримського півострова багато українців самостійно йдуть до військкоматів заради того, щоб нагадати про те, що вони згодні захищати свою країну, навіть без «запрошення» у вигляді повістки. Одночасно з цим фахівці відзначили те, що багато українських жінок масово проходять навчання медичної справи, отже, з цього можна зробити висновок про те, що даний хід абсолютно даремний», - запевняє Колосков.

Крім цього фахівець також згадав, що цей виверт ріелторів і агентів нерухомості є далеко не першим. Наприклад, згадати навіть ту дату, на яку, як припускали багато людей, випадає черговий кінець світу (21 грудня 2012-го). Перед цим був справжній вибух пропозицій з продажу або купівлі гаражів та льохів у якості так званих «бомбосховищ».


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: