Saturday, June 03, 2023

Ріелтор - опис професії та норм етики

На сьогоднішній день такий спеціаліст як ріелтор, про опис професії якого можна дізнатися з відповідних джерел,

викликає суперечливі емоції. За весь час свого існування ринок ріелторських послуг зазнавав неодноразових змін.

Зміни стосувалися цін, послуг, разом з цим зміни відбувалися і в кон'юнктурі ринку. Також не залишалася осторонь і конкуренція. На даний момент, як вважають багато ріелторів, саме конкуренція досягла пікової позначки. В ріелторському спів-товаристві тепер досить часто говорять про найкращий і єдино правильний спосіб наведення порядку на ринку нерухомості, яким є Кодекс етики. Саме такий метод дозволить убезпечити клієнтів від шахраїв, приватних агентів і тих, хто зовсім нічого не розуміє в цій професії.

Керівники ріелторських агентств визнають, що під час набору нових працівників не приділяють часу на їх ознайомлення з даними правилами, а у подальшому не потребують від них відповідності з цим Кодексом.

Судячи з усього, саме цей факт вплинув на стрімке охоплення ринку «сірими» агентами, із-за яких надання ріелторських послуг не може гарантувати високу якість і успіх операції.
Чи є необхідність у тому, щоб піднімати питання впровадження норм етики серед співробітників ріелторських організацій можна дізнатися з показників, які представляють нашій увазі аналітичні компанії на просторах видань.Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: