Friday, June 09, 2023

Зняти дешеву квартиру в Києві зараз можна навіть в центрі

З'ясувалося, що зняти дешеву квартиру в Києві на цей час можна навіть в центрі столиці.

У мережі з перших чисел минулого місяця можна було помітити безліч нових пропозицій подобової оренди квартир, а в більшості оголошень головною перевагою орендодавці назвали «вид на барикади». Як стало відомо журналістам, ціна такої квартири набагато вище, у той час як популярність оренди житла в центральних частинах міста, але без виду Евромайдана, значно скоротилася.

На вулиці Городецького квартира, що складається з трьох просторих кімнат, здається на добу за 1000 гривень. Площа квартири становить 85 метрів квадратних, а її вікна виходять на консерваторію. Представники ЗМІ спробували вступити в торг з власником житла, однак той навідріз відмовився скинути ціну, мовляв, швидко знайде квартиронаймачів за встановлену ціну.

Якщо комусь потрібна оренда житла на довгостроковій основі, то тут є найрізноманітніші пропозиції. Найпривабливішим фахівці вважають оголошення про здачу в оренду просторої квартири з трьома кімнатами на вулиці Михайлівській. Квартира має три балкона, два з яких виходять прямо на Майдан. «Побачити всі події, які відбуваються на головній українській площі, можна з обладнаного всім необхідним балкона», - розповідають співробітники агентства, яке займається орендою нерухомості. За місяць проживання в цих апартаментах необхідно заплатити 16 тисяч гривень. Також зазначається можливість торгу.

Одночасно з цим квартири у центральній частині Києва, з вікон яких можна спостерігати за подіями, що відбуваються на Євромайдані, користуються меншим попитом і коштують набагато дешевше. Приміром, однокімнатну на Костьольній здають всього за 300 гривень на добу, дві кімнати - за 600 гривень, а три кімнати будуть коштувати всього 700 гривень.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: