Friday, June 02, 2023

Вартість нерухомості в Туреччині почала зростати

Чому вартість нерухомості в Туреччині почала зростати і чи це правда, сьогодні розбиралися аналітики цього ринку.

В Аланії елітну квартиру, площа якої складає 50 квадратних метрів, розташовану біля берегової лінії, можна придбати всього за 30 000 євро. В даному моменті ми розглядаємо вторинний ринок нерухомості. Як кажуть експерти місцевої корпорації "KurtSafir", українські інвестори не дуже цікавляться такими апартаментами. До того ж за 55 000 євро можна придбати абсолютно нову житлову площу в будинку, де є цілий пакет оздоровчих атракціонів, таких як спортивна зала, басейн і майданчик, який відведений для вечірніх посиденьок та приготування шашлику. Як правило, в даних будинках квадратний метр коштує трохи більше тисячі євро.

А за подвійну ставку в сто тисяч, можна стати щасливим власником таунхауса з площею 120 м.кв. За традицією такі будиночки будують в охоронюваних селищах, подалі від сторонніх очей. Хорошим бонусом вважається і особистий басейн.

Якщо ви все-таки прийняли рішення вкласти фінанси в об'єкт ціною понад 200 000 євро, то в цьому випадку можна вже претендувати на віллу з розкішним басейном, обладнану різними сучасними інженерними системами. У свою чергу в будинку площа буде налічувати понад 250 квадратних метрів.

Фахівці відзначили, що сьогодні вкладення грошей в турецьку нерухомість приносить прибуток не просто за рахунок вигідної здачі туристам. Так, тільки за минулий рік у середньому ціна нерухомості виросла тут більш ніж на 15%.

Виходячи їх місцевих міркувань, Аланія - це маленьке і тихе місто. А тому, якщо ви хочете жити в сучасному мегаполісі, вам більше підійде житловий об'єкт в Анталії. Як би там не було, ціни квартир і будинків на чорному морі цілком в порівнянні з болгарськими курортами Варна і Бургас.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: