Friday, June 09, 2023

Ринок нерухомості за кордоном реагує на події в Україні

Українські аналітики припустили, що ринок нерухомості за кордоном може позитивно відреагувати на те,

що Україна, охоплена новою кризовою хвилею, тимчасово не може підписувати договір з Євросоюзом. Фахівці також говорять про те, що з цієї причини потрібно чекати зміни ринкових кон'юнктур, у сфері нерухомості в кількох державах одночасно. Більше тридцяти відсотків аналітиків, які погодилися взяти участь в опитуванні, впевнені, що це може статися із-за наслідків, яких слід очікувати в найближчому майбутньому в Україні.

Також багато фахівців заявили, що в наслідок заворушень у країні, багато українці все частіше віддають перевагу покупці нерухомості в інших країнах. Це обумовлюється тим, що таким чином у людей з'являється можливість зберегти накопичені кошти.

Населення західних регіонів країни частіше купує житло, розташоване на території європейських країн, серед яких найпопулярнішими стали: Чехія, Туреччина, Іспанія, Греція, Німеччина, Польща і Болгарія. Аналітики підкреслили, що більша частина опитаних українців виявляють бажання не тільки придбати нерухомість в європейській країні, але і отримати в ній дозвіл на трудову діяльність з правом проживання.

Варто зазначити, що масова імміграція українських і російських громадян на сьогоднішній день є дуже поширеним явищем. Справа в тому, що серед населення СНД близько 38 відсотків збирається найближчим часом перетнути кордон, одночасно з цим, дані про імміграцію зі всіх країн світу, свідчать тільки про 16 відсотків охочих покинути територію своєї держави.

Цікавим фахівці вважають факт того, що саме Лондон посів перше місце серед міст, яким віддають перевагу мігранти з України і РФ.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: