Tuesday, May 30, 2023

Виїхати проживати в Крим хочуть багато жителів центральних областей

Чим пояснюється бажання якомога швидше виїхати жити в Крим російськомовних українців,

намагалися дізнатися кореспонденти популярних видань.

На одному з кримських порталів журналісти знайшли оголошення, в якому пропонувалося терміново провести обмін дніпропетровської квартири на будь-яке кримське житло. Чи можна вважати бажання переїхати на постійне місце проживання на півострів до проведення референдуму тенденцією серед українців, які розмовляють переважно російською мовою?

«Пропоную обмін п'ятикімнатної квартири в Дніпропетровській області з євроремонтом та двома санвузлами на кримську двушку, незалежно від стану і наявності ремонту», - це оголошення опублікувала Марія Остовалова, яка живе в Євпаторії і збирається в найближчому майбутньому забрати з Дніпропетровська до Криму своїх батьків. Журналістам вдалося зв'язатися з цією жінкою, яка підтвердила, що дане оголошення не є жартом: «Я кримчанка, у мене є прописка і житло на півострові. Батьків незалежно від того, чи вдасться обміняти квартиру, заберу до себе. Просто не хочеться, що б там щось залишалося без нагляду.

Автор пропозиції повідомила, що це радикальне рішення було прийнято за привабливої пропозиції про входження Криму до складу РФ. А раптом пенсії будуть платити більші?


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: