Tuesday, May 30, 2023

Придбання нерухомості в Італії з кожним роком стає популярнішим

Українські фахівці розповіли про те, що придбання нерухомості в Італії з кожним роком набирає обертів серед покупців з України.

Цей факт експерти пов'язали з тим, що Італія вважається найбагатшою державою в плані культурного значення, оскільки саме тут досі можна знайти величезну кількість історичних та архітектурних цінностей, які дійшли до наших років практично в первинному вигляді. Та, незважаючи на цю перевагу, за яку будь-яка інша країна просила б, більш високу плату, в Італії купувати житлову нерухомість вигідно.

З повідомлення італійської компанії ESTATE стало відомо, що в цій державі до нашого часу в деяких населених пунктах збереглося понад 1,26 мільйона одиниць житлової нерухомості, яка межує з церквами, фруктовими садами, господарськими будівлями і всілякими каплицями. Ці населені пункти офіційно вважаються містами, однак досі вони не зареєстровані, з цієї причини їх потрібно довго шукати. І пошуки того варті, оскільки таке житло продається по дуже низькій вартості. Покупцеві чи вкладнику потрібні додаткові кошти тільки для того, щоб провести необхідні ремонтні роботи та удосконалити місцеву інфраструктуру.

Єдиним недоліком під час оформлення угоди з таким житлом були деякі складнощі, які виникали переважно у інвесторів, оскільки документально таку покупку неможливо було зробити в якості вторинної, тим більше первинної нерухомості.

Але італійська асоціація знайшла оптимальне рішення даної проблеми, завдяки чому всю нерухомість можна оформляти у відповідності з місцевим законодавством.
Таким чином у покупців з'являються необмежені можливості. Вони можуть відремонтувати придбану нерухомість з метою подальшої здачі квартиронаймачам, залишити все як є і приїжджати на час відпустки, або перебудувати все по своєму смаку для постійного проживання.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: