Saturday, June 03, 2023

Оренда житла подобово в Києві знову подешевшає

За прогнозами аналітиків, цього літа оренда житла в Києві подобово буде дешевшати у всіх цінових сегментах.

Показник зниження вартості може сягнути 50 відсотків.

Як заявили учасники ринку, протягом найближчого часу попит буде нестабільним і невисоким, а невитребуваними залишиться близько 80 відсотків усіх пропозицій. «З урахуванням таких умов керівники корпорації і власники квартир будуть вимушені робити істотні знижки навіть на квартири економ-класу», - розповідають експерти.

Завдяки стрімкому розширенню ринку, за рахунок більш доступних пропозицій, багато онлайн-сервісів на сьогоднішній день можуть запропонувати близько 180 оголошень подобової оренди, у яких зазначена вартість у межах 300 гривень.

Також аналітики розповіли про наявність пропозицій оренди, вартість якої складає менше 200 гривень. «Однокімнатну квартиру в 29 квадратів зараз можна орендувати за 150 гривень. У цьому реченні зазначено, що в квартирі знаходиться вся необхідна меблева гарнітура і побутова техніка. Житлоплоща в районі Солом'янської площі здається всього за 160 гривень. За таку ж ціну можна зняти житло на вулиці Туполєва. Об'єкти з такою вартістю розташовуються переважно у віддалених від центральної частини столиці кварталах», - розповідають аналітики.

Крім цього фахівці відзначили, що на даний момент за 100-150 гривень можна зняти кімнату. Оголошення з такими пропозиціями найчастіше публікуються в безкоштовних виданнях. «Велика частина подібних об'єктів розташовується біля автовокзалу. При цьому, незважаючи на сформовані уявлення про такі варіанти оренди, більшість кімнат облаштована за сучасними канонами. Багато господарів можуть запропонувати не тільки кілька спальних місць в одній кімнаті, але і комп'ютер з підключенням до мережі інтернет, телевізор, холодильник, електрочайник і навіть пральну машину.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: