Friday, June 02, 2023

Найдешевша нерухомість в Іспанії - оцінка експертів

Багато експертів говорять, що найдешевша нерухомість в Іспанії, і це позитивно впливає на економіку країни.

Від фінансового потенціалу залежить і перевага місця проживання в країні, проте і тут не обходиться без нюансів. З більшою охотою російські громадяни скуповують прості будиночки та апартаменти в одній з найдорожчих областей - Каталонії. А ось розміщена в південній стороні Андалусія, пропонує ціни, які менше як мінімум в два рази, але попитом не користується.  «Офіційні приїжджі» з РФ страшно не люблять область, де безліч нелегальних жителів з африканських країн, але і визнають, що з точки зору спілкування з людьми жити в південній частині країни приємніше, ніж в північній частині.

«Каталонці - дивний нетовариський народ, з приїжджими тим більше з росіянами ніколи спілкуватися не хочуть, - поділилася бізнесмен Лідія. - Прийти в будинок до росіян місцеві жителі можуть за однієї умови - на святкову подію, день народження чи Великдень, коли діти кличуть на свято своїх однолітків. Тільки навіть в цій обставині гості - переважно приїжджі. Тому скажу впевнено, що андалусійці - самий таємничий народ».

Хоча, навіть скритність і не товариськість тих же місцевих іспанців не має негативного підтексту.

«Каталонці не екстремісти, не агресори, а до росіян тут в цілому ставляться вельми стримано, - запевнила Олена Бєляєва, що проживає в Каталонії. - Педагог мого сина сказав якось у класі, що «росіяни приїжджають, щоб врятувати нас від бід».

Санчо Роджер, господар кафе і маленького готелю в Андалусії, теж виділив особливо російськомовних мігрантів із загального ряду приїжджих: «Мені росіяни симпатизують. Впевнений, що каталонці і слов'яни чимось схожі - ми випиваємо рівним рахунком, стільки, скільки слов'яни, чи може більше, так само обожнюємо веселі заходи, так що все пристосовуються швидко».


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: