Tuesday, May 30, 2023

Чому не люблять ріелторів?

Експерти розповіли, чому не люблять ріелторів продавці і покупці житлових нерухомих об'єктів,

а також пояснили причини, згідно з якими договір зі спеціалізованою фірмою є важливою необхідністю.

Різноманітні операції з житловими та комерційними об'єктами нерухомості передбачають підписання контракту з працівником спеціалізованої фірми - ріелтором. Найчастіше успіх здійснюваної операції залежить від цього важливого документа, а також від того з яким фахівцем він підписується. Експерти вирішили опитати людей з приводу значущості укладення угоди на надання послуг ріелторською організацією.

Отже, у ваші плани входить в найближчому майбутньому продати або купити житло. Для цього потрібно підписати договір з агентством, яке буде займатися вашою справою. Більшість учасників даного ринку вважають, що цей документ стає одним з найбільш важливих, а також впевнені, що не можна вести ніяких справ з тими фахівцями, які не в змозі запропонувати висновок грамотно складеного контракту.

Яка ваша думка? Саме таким чином фахівці опитували людей. Те, що контракт є значущою складовою для успішної оборудки, можна побачити з відповідей багатьох опитаних. Але багато респондентів (26 відсотків) вважають, що наша система мало опрацьована і в таких справах все робиться за застарілими принципами, а контракт є абсолютно марним і не маючим ніякого сенсу документом. Ще більше опитаних (27 відсотків) впевнені, що дані договори мають на увазі виключно односторонній захист фірм і агентів, але не інтересів їх замовників. Позитивно відгукнулися про такі договорах тільки 11 відсотків респондентів, які впевнені, що ці документи захищають права обох сторін. Керуючись результатами проведеного дослідження, очевидним стає той факт, що 53 відсотки виявили свою негативну думку з приводу функціювання системи двосторонніх відносин між агентом ріелторської компанії та замовником на підставі договору.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: