Saturday, June 03, 2023

Особливості придбання нерухомості в Монако

Монако можна з легкістю назвати екзотичною країною світу. Вона має всього 2 кілометри площі, розташована на півдні Європи і стикається в сухопутному кордоні з Францією.

Населення країни не перевищує число мешканців маленького міста – 33 тисячі. Серед європейських країн, в іншому світі теж, Монако має щільне населення. Територія країни просто мізерна, але в ній можна виявити досить-таки багато визначних місць інтернаціональної значущості.

Цю країну туристи та інвестори вибирають за середземноморський клімат, відмінний сервіс та красиву природу. Тим, хто вкладає гроші, по душі той факт, що Монако межує з французьким Блакитним берегом. Тут дуже вигідно можна реалізувати нерухомість, а ситуація з економікою і політикою цілком стабільна.

Для юросіб, нерезидентів країни немає обмеження на покупку якої-небудь нерухомості. Правда, із-за малої площі і населення в цій країні, продаються не так багато об'єктів. Придбати ділянку під забудову навряд чи вийде, особливо іноземцю. Так що покупці із-за кордону більше віддають перевагу квартирам. Апартаменти, що знаходяться в Монако, майже всі розкішні.

Будинки теж часто користуються попитом в країні. Найчастіше вони розташовуються поблизу узбережжя. Звідси вигляд на море самий чудовий, а ще будинки мають власний сад і басейн. На вершині престиж вілл – будови, які мають понад 10 кімнат, обладнані джакузі, включають в себе окрему бібліотеку і персональний кабінет для роботи.

Нерідко виставляється і комерційна нерухомість. Продаються різні види офісів, ресторанів, магазинів, готелів.

До складу держави включені чотири найкрасивіших міста, що представляють собою більшою мірою райони під назвою Монако. Райони включають: Монте-Карло, Фонв'єй, Ла-Кондамині Монако. В будь-якій з них неважко пройти пішки за 10 хвилин. Столицею країни є Монте-Карло, де багатий вибір казино. Ось чому сюди приїжджають для відпочинку, багато знаменитостей і просто забезпечених туристів.

Що стосується цін, то вони не зовсім «шоколадні». Студія на 40 «квадратів» вийде для покупця «всього» в 1,5 млн євро. Можна віддати 2-3 млн за дво або трикімнатну квартирку. Вілла з чотирма спальнями вийде вам в символічні 32 млн. Ну, а далі ціна збільшується, і з космічною швидкістю.

Вартість квартир і будинків тут дуже висока: у порівнянні з аналогічними в Ніцці в 2-3 рази. На ціноутворення впливає невелике число пропозицій і престижність цього місця. Так що придбати невелике міське або заміське житло в Монако – те ж саме, що обзавестися палацом в Парижі або окремо в Лондоні.

В результаті того факту, що тут неземні ціни, оренда об'єктів є популярною послугою. Для Монако літо є спекотною порою не тільки по температурі повітря, але і по заробітку. Туристи саме в цей період прагнуть зняти житло, в самий пік пляжного сезону. Оренда по ціновій політиці теж не лояльна до клієнтів – дорого. Хочете зняти квартиру на 50 «квадратів», будьте ласкаві викласти 3 млн євро щороку. Для «сотки» цінник вже злітає до 7 млн.

Можна з упевненістю заявити, що нерухомість тут є найпрестижнішою у світі. Вклавши одного разу, через 5-6 років це все ви повернете. Вплив світової кризи ніяк не відбився на ринку житла. Єдине, на що криза вплинула, так це на деякі факти, пов'язані з відмовою місцевої влади від розширення території держави. Важливо розуміти, що ціна на будинки і квартири буде лише зростати, ні про який спад поки мова не йде, оскільки попит перевищує пропозицію.

Немає нічого складного в тому, щоб придбати нерухоме майно в Монако. Юридично-фінансовий процес нескладний і не займає багато часу. Після підбору потрібного об'єкта ви складаєте договір купівлі-продажу. Краще звернутися при цьому до юриста, щоб він зміг зробити все на високому рівні. Далі документ запевняють, потрібно звернутися до послуг ліцензованого нотаріуса. Пройшовши всю паперову тяганину з оформленням нерухомості, необхідно віддати продавцю заставу – 10% від ціни придбаного вами житла.

Ось і все – виплативши інші грошові кошти, ви вже повноправний власник майна у Монако. Крім того, є додаткові нюанси. Як власник нерухомості ви можете дотриматися певних умов і стати офіційно громадянином. А отримавши громадянство в Монако, ви автоматично звільняєтесь від сплати податків всіх форм. Вдалих покупок!






Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: