Дізнатися про наявність вільної
квартири на добу в центрі Києва
+380679707095
+380633554431
+380957664975
Замовити або бронювати!
Інвестиції в нерухомість ось вже протягом багатьох років є надійним способом вкладення власних заощаджень, так як вона завжди залишається в ціні і при цьому користується великим попитом.
Заробити на нерухомості можна двома способами: здавати її в оренду, отримуючи стабільно щомісячний дохід. А також можна заробляти на перепродажі нерухомих об'єктів. Тобто, ви купуєте квартиру за заниженою вартістю (наприклад, купівля квартири на початковому етапі зведення), після чого продаєте її за завищеною вартістю.
Більшість людей віддають перевагу саме здачі житла в оренду, бо такий спосіб має певні переваги. По-перше, такий спосіб дозволяє отримувати щомісяця стабільний дохід. По-друге, практично на будь-яку квартиру можна знайти орендарів.
Продати за завищеною ціною квартиру, яку ви купили відносно дешевою ціною досить складно з тієї причини, що хорошу квартиру дешево ніхто не продасть. А це означає, що в більшості випадків така квартира потребує ремонту. А це додаткові фінансові вкладення. По-друге, є ризик нарватися на шахраїв.
Багато інвесторів використовують обидва варіанти - перший час здають квартиру в оренду, а через деякий час виставляють її на продаж.
Всього існує три види інвестування. Це вкладення коштів в житлову і комерційну нерухомість та інвестування в будівництво об'єктів. І кожен з цих видів має свої особливості.
Інвестор вкладає кошти в покупку квартир і заміську нерухомість, після чого, як вище було сказано, перепродує їх або здає в оренду. В середньому при здачі квартири в оренду можна розраховувати на дохід, що становить від 5000 до 8000 тисяч гривень на місяць. Все залежить від регіону і типу квартири. Перепродаж квартир приносить більш відчутний дохід. Що стосується оренди квартири, то на її окупність в середньому може піти від 8-10 років.
При покупці квартири, як для оренди, так і для перепродажу бажано віддавати перевагу невеликим 1-2 кімнатним квартирам.
Такий вид інвестицій більш складний, так як він вимагає певних знань і аналітичних здібностей. Але при цьому і дохід тут значно вище, ніж від житлової нерухомості. Що стосується терміну окупності, то в обох випадках (як з інвестиціями в житлову, так і комерційну нерухомість) він становить від 8 до 10 років.
Нерухомі об'єкти ви також можете здавати в оренду підприємцям або продавати. Але тут велику роль відіграє розташування об'єкта. Великим попитом користуються приміщення, розташовані біля дороги з великою прохідністю людей. Також важлива добре розвинена інфраструктура і наявність по близькості зупинок громадського транспорту, або станцій метро.
Не менш прибутковий вид вкладення, але більш ризикований. Існує два види інвестування в будівництво:
1. Інвестування безпосередньо в будівельні роботи, після завершення яких, залежно від частки, інвестор отримує прибуток.
2. Придбання нерухомості на початковій стадії будівельних робіт. Адже на початковому етапі квартири коштують набагато дешевше. А після того, як будинок буде побудований і зданий в експлуатацію, ви його можете продати за більш вигідною ціною, наприклад, на 30% дорожче. Але і тут є свої нюанси. Потрібно добре перевірити забудовника, почитати відгуки тощо. Це допоможе уникнути шахрайства з боку недобросовісних забудовників.
Переваги:
1. Стабільне джерело доходу, якщо плануєте надалі здавати квартиру в оренду.
2. Нерухомість користується великим попитом. А це означає, що ви завжди зможете знайти на своє житло покупця чи орендаря.
3. Нерухомість як житлова, так і комерційна завжди в ціні. І навіть у кризу вартість на неї не знижується. Відповідно, ви завжди зможете продати її за вигідною ціною.
1. Велика окупність, яка становить від 8 до 10 років, а це дуже довго.
2. Оплата комунальних платежів. Це на той випадок, якщо квартира з яких-небудь причин буде простоювати. Наприклад, на час пошуку покупців.
3. При здачі квартири в оренду, ви будете зобов'язані платити податок. До речі після продажу квартири вам також доведеться заплатити податок.