Tuesday, May 30, 2023

Оренда квартир в Києві подобово недорого стає рідкістю

оренда квартир в Києві подобово недорогоЧому оренда квартир в Києві подобово недорого зустрічається все рідше?

У столиці можна орендувати житло з видом на барикади за кілька тисяч гривень за добу, це звичайно ми привели найдорожчу вартість, є пропозиції від тисячі, але від цього поки не легше.

Коли зі всіх сторін палили дошки і шуміли вибухи від гранат, попит на нерухомість у столиці сильно впав, особливо в центральній частині.

В мережі в першу чергу у лютому почали величезним потоком з'являтися оголошення подобової здачі квартир, де ледь не ключовим фактором проживання був «вид на Майдан». Як дізнавалися репортери, ціна такої панорамної квартири більше, а от попит на квартирну оренду в безмовному центрі, на тисячу метрів далі від Європейської площі - впав.

По вулиці Городецького сьогодні пропонують 2-кімнатну квартирку за $120 (приблизно 1000 гривень). Комфортне житло з просторими кімнатами у 85 «квадратів» розташоване на 3-му поверсі знатної будівлі, навпроти консерваторії. Ми пробували вступити в торги під виглядом мандрівників-студентів з РФ, проте поступатися головний орендодавець навідріз відмовився, мовляв, дані покої у величезному попиті. Не подобатися, шукайте далі. «У нас нерідко сьогодні живуть американці, поляки, французи, приїжджають на кілька днів і на ціни не скаржаться, навпаки, кажуть, що занадто дешево здаємо!».

А ось квартира в центральному районі, але без вигляду на найбільш гарячий обговорюємий пам'ятник світу - “Євромайдан” і протестувальників - обійдеться в кілька разів дешевше. Скажімо, в районі вулиці Костьольної можна знайти «одиничку» за 300 гривень, дві кімнати - за 500 гривень, а трикімнатну квартиру - від 750 гривень. Найголовніше, що багато господарів роблять знижки, так як боятися, щоб квартиронаймач не відмовився. Тому відбувається повний розподіл цін, з одного боку в районі майдану цікаво та людно, але дорого, з іншого боку в спальних районах зараз дешево і можна сторгувати хорошу знижку. Але гуляє агресивно налаштована молодь і криміналітет. Тому доводиться вибирати по товщині гаманця, каже Петро, журналіст з провідного телеканалу - «Я, наприклад, живу з видом на майдан і не хвилююся про безпеку».


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: