Saturday, June 03, 2023

Нерухомість в Туреччині, де вигідна, які ціни?

Хочете цілий рік жити на морському узбережжі, насолоджуючись теплим кліматом і сучасною інфраструктурою?

Придбайте квартиру або будинок в Туреччині! Житлова нерухомість у цій країні завжди користувалася великою популярністю серед іноземних резидентів, у тому числі і в українських громадян. Завдяки дороговизні, охочі придбати нерухомість за кордоном, з Іспанії та Італії перевели свою увагу на Туреччину.

Середземноморське узбережжя

Великою популярністю серед українських покупців користується нерухомість на Середземноморському узбережжі. В цьому регіоні чисті пляжі, розвинена інфраструктура, гарний сервіс і транспортна доступність. Головними курортами є Анталія, Аланія і Кемер. В основному тут пропонуються новобудови за цілком лояльними цінами. Вторинну нерухомість від власника в цьому регіоні придбати набагато складніше, оскільки дуже мало пропозицій.

Українці серед іноземних покупців нерухомості в цьому регіоні займають не останнє місце. Їх приваблює низька вартість квадратних метрів. Наприклад, невелика двокімнатна квартира недалеко від пляжу буде коштувати близько 40 000 євро.

Егейське узбережжя

Узбережжя Егейського моря славиться смарагдовими затоками, відокремленими блакитними лагунами, барвистими річковими долинами і колоритними горами. Клімат Егейського узбережжя більш м'який, ніж Середземноморський. Тут практично не буває виснажливої спеки. Однак, у зв'язку з цим, купальний сезон триває тільки з травня по вересень.

Знаменитими курортами Егейського узбережжя Туреччини є Чешме, Кушудаси, Ізмір, Бодрум, Калкане, Фетхіє. Частіше усього нерухомість в цих регіонах набувають представники європейських країн: Німеччини, Великобританії, Франції, а українці віддають перевагу Середземноморським курортам.

На Егейському узбережжі нерухомість представлена віллами та апартаментами. Вілли найчастіше розташовані на пагорбах, звідки відкриваються мальовничі краєвиди. Висотні будівлі в даних регіонах будують рідко, тому багатоквартирних будинків практично немає. Житлові комплекси зазвичай мають 3-4 поверхи. На обгородженій території присутні сади і басейни. Нерухомість в цьому районі коштує дорожче, ніж у Середземноморському регіоні, але і тут можна знайти вигідні пропозиції.

Інші регіони

Для постійного проживання іноземці воліють купувати нерухомість в столиці Туреччини Анкарі, чи найбільшому місті Стамбулі. До того ж, така покупка є хорошим інвестиційним вкладенням, адже на здачі нерухомості в оренду можна непогано заробляти.

В цілому турецький ринок житлової нерухомості відрізняється великою кількістю пропозицій та демократичними цінами. Покупцям надаються розстрочення та інші вигоди.