Friday, June 02, 2023

Нерухомість в Іспанії: Каталонія привертає все більше українських покупців

купити нерухомість в Іспанії-КаталоніїЗ кожним роком українці все частіше купують нерухомість в Іспанії, Каталонія для них є привабливим місцем для проживання, а також вигідним інвестуванням.

Наша країна на даний момент перебуває у складній ситуації, однак компанії, які займаються продажем житла на Іберійському півострові нашим співвітчизникам, розвиваються і збагачуються. При цьому фахівці відзначають, що серед покупців все рідше зустрічаються мільйонери, а частіше - люди з середнім достатком.

«Більша частина потенційних покупців квартир, зрозуміло, підприємці, - розповідає керівник агентства, що позиціонує себе в якості російськомовної корпорації, який займається скупкою іспанської нерухомості. - Одні купують житло для дітей, інші заради вигідного інвестування коштів, щоб був якийсь запас на важкий час. А треті збираються через кілька років і зовсім переїхати туди всією сім'єю».

Хоча багато людей, які вважають, що такі керівники агентств весь свій робочий час проводять з потенційними покупцями, демонструючи їм будинки в таких селищах, як Ґава-Мар, помиляються. Вся справа в тому, що ріелтори стверджують про завершення пікового сезону попиту на елітну нерухомість. Вже протягом кількох років основними покупцями вважаються люди, які належать до середнього класу. І такі клієнти, як видно з практики, не можуть купувати вілли у фешенебельному селищі.

Закордонна нерухомість, починаючи з 2008-го року, не змогла втримати високу планку цін, із-за чого вона більше не є чимось на зразок захмарною мрії.

Будинку або апартаменти, вартість яких варіює в межах ста двадцяти - двохсот тисяч євро, є самим затребуваним сегментом серед українських покупців. При цьому місце розташування не має особливого значення: популярні не тільки будинки на узбережжі Іспанії, але і в 50 кілометрах від моря.


Читайте також:
Наступні статті:
Попередні статті: